امتیاز 5 از 5 | از بین 334 امتیاز دهنده به تور صربستان نوروز 97

تور صربستان نوروز 97

در ادامه صفحه تور صربستان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای صربستان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

صربستان در قسمت جنوب شرقی قاره ی اروپا واقع شده که پایتخت آن شهر بلگراد می باشد جالبه که بدانید اسم این کشور تا سال 2006 میلادی مونته نگرو بوده و از آن پس عوض شده است.
مسافران عزیز تور صربستان نوروز 97 بدانند که این کشور با کشور های توریستی زیادی نظیر آلبانی ، مجارستان ، کرواسی و هرزگوین همسایه می باشد.
رودخانه ی دانوب با 2820 کیلومتر از قسمت غربی کشور صربستان و مرز کشور های رومانی و کرواسی عبور می کند.به تعبیری می توان گفت کشور کرواسی از جنوب ، مرکز و همچنین خاور اروپا عبور کرده و به همین دلیل مرز های مشترکی زیادی را با کشور های دیگر به وجود آورده است.گردشگران عزیز که با تور صربستان نوروز 97 سفر کنند کاملا متوجه می شوند که این کشور با آب و هوای خوب و پوشش سرسبز و گیاهی گزینه ی مناسبی برای سفر بوده است.
به طور کلی این صربستان یکی از کشور های اروپایی به شمار می رود که با داشتن جاذبه های گردشگری و طبیعی متعدد سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است از کوه های زیبایش گرفته تا رودخانه ها ، جنگل ها و دشت های سرسبز که آن را به یک مقصد گردشگری محبوب توریست ها تبدیل کرده است.گردشگران عزیز با سفر به این کشور به هیچ عنوان بازدید از کوه های کوپائونیک را از دست ندهند.
مسافر های تور صربستان نوروز 97 اطلاع داشته باشند که در حال حاضر پرواز مستقیم از ایران به صربستان صورت نمی گیرد و با توجه به ایرلاین انتخابی شما یک یا دو توقف در کشور های مختلف دارد.
اگر بخواهیم آب و هوای این کشور را توصیف کنیم باید بگوییم این کشور در بیش تر روز های سال بارانی و حتی بارش باران های رگباری در فصل تابستان هم قطع نمی شود.به تعبیری می توان گفت این کشور بهترین آب و هوای 4 فصل استوایی را داراست که در تمامی مدت سال آب و هوای آن مناسب سفر میباشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری