امتیاز 5 از 5 | از بین 234 امتیاز دهنده به تور شانگهای نوروز 97

تور شانگهای نوروز 97

در ادامه صفحه تور شانگهای نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای شانگهای نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در حقیقت شهر شانگهای یک شبه جزیره ایست میان خلیج هانگزو و جزیره چانگ مینگ ، رود یانگ تسه و چند جزیره کوچک تر می باشد.به طور کلی ارتفاع متوسط شهر شانگهای 4 متر از سطح دریا است که چند کم ارتفاع در قسمت جنوب غربی آن نیز وجود دارد.
قابل توجه گردشگران تور شانگهای نوروز 97 ، رود هوانگ پو انشعابی از رود یانگ تسه را به دو قسمت تقسیم کرده است که غرب این رود که بافت قدیمی تری دارد را پوکسی و شرق آن که بافت مدرن تری دارد پودانگ نیز می باشد.
رودخانه ووسانگ که به رودخانه ی سوژو مشهور است از مهم ترین انشعابات رود هو آگ پو می باشد که در این قسمت پل وای بای به این رود می پیوندد که به خودی خود از جاذبه های گردشگری شانگهای به شمار می رود.
قابل توجه گردشگران تور شانگهای نوروز 97 که قصد سفر به این کشور را دارند توجه داشته باشند که زبان مردم آن چینی می باشد به همین دلیل برای گردشگرانی که بدون تور لیدر سفر می کنند سخت می باشد به همین خاطر به تمامی مسافران پیشنهاد می کنیم همراه با تور سفر کنند.
به طور کلی شانگهای به عنوان پایتخت اقتصادی چین و همچنین با جمعیت 23 میلیون به عنوان پر جمعیت ترین شهر چین شناخته شده است. به طور کلی در شانگهای ترکیبی از آثار تاریخی ، معابد ، محله های قدیمی را در کنار آسمان خراش های جدید و امروزی خواهید دید که زیبایی منحصر به فردی را به شهر بخشیده است.
مسافران تور شانگهای نوروز 97 بدانند که آب وهوای این کشور دارای 4 فصل مشخص می باشد که تابستان های نسبتا سرد و کم بارش ، تابستان های گرم و مرطوب و بهار و پاییز معتدل و خنکی نیز دارد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری