امتیاز 5 از 5 | از بین 375 امتیاز دهنده به تور سیشل نوروز 97

تور سیشل نوروز 97

در ادامه صفحه تور سیشل نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سیشل نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

قابل توجه گردشگران تور سیشل نوروز 97 مطلع باشند که سیشل مجمع الجزایری در قاره اروپا و در اقیانوس هند است. سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر دنیا این مقصد رویایی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند به خصوص سیشل مقصد مناسبی برای ماه عسل زوج های جوان نیز می باشد.
مسافران تور سیشل نوروز 97 توجه داشته باشند که پایتخت این مجمع الجزیره ویکتوریا نام دارد که از 115 جزیره تشکیل شده است.
این جزیره در قسمت شمال خاوری ماداگاسکار قرار گرفته که از کم جمعیت ترین کشور های آفریقا به شمار می رود.
این جزیره ی دیدنی دارای آب و هوای استوایی و دریایی دارد که حدودا یک سوم جزایر سیشل مسکونی نیز می باشد و حدود 91 درصد جزیره در جزیره ای به نام ماهه زندگی می کنند.
مسافران تور سیشل نوروز 97 توجه کنند که به طور کلی این جزیره دارای 41 جزیره گرانیتی و همچنین 50 جزیره مرجانی کوچک در اقیانوس هند تشکیل گردیده است.
از جزایر مشهور و اصلی سیشل جزایر پراسلین ، جزایر ماهه و جزایر لادیگ نیز می باشد که به تمامی مسافران عزیز بازدید و اقامت در این جزایر را پیشنهاد می کنیم.
بلند ترین نقطه در سیشل مورن سیشلوا 906 متر ارتفاع دارد که در جزیره ی ماهه قرار گرفته است که دارای آب و هوای استوایی و دریایی با باران های سنگین و شدیدی می باشد.آب و هوای سیشل محلی هم استوایی همراه با رطویت بالاست که تحت تاثیر جریان های دریایی قرار می گیرد.
از آن جایی که جزیره سیشل جمعیت بومی ندارد بیش تر ساکنین آن مهاجران آفریقایی ، فرانسوی ، چینی و هندی هستند که زبان های انگلیسی و فرانسه از زبان های اصلی مردمان این جزیره می باشد.دین بیش تر ساکنین جزیره کاتولیک و مسیحی است که بیش تر درآمد مردم در زمینه گردشگری ، صادرات انواع ماهی ، گیاهان معطر و برگ چای است.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری