امتیاز 5 از 5 | از بین 157 امتیاز دهنده به تور سن پترزبورگ نوروز 97

تور سن پترزبورگ نوروز 97

در ادامه صفحه تور سن پترزبورگ نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سن پترزبورگ نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سن پترزبورگ یکی از بزرگ ترین شهر روسیه می باشد که از نظر مساحت پس از مسکو دومین شهر بزرگ این کشور می باشد.
امروزه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان از تور های روسیه استقبال می کنند و بسته به سلیقه ی هر توریستی شهر های مختلفی را انتخاب می کنند.تور سن پترزبورگ نوروز 97 هم یکی از مقاصد است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از جای جای دنیا نیز می باشد.
جالبه که بدانید دستور ساخت این شهر بزرگ را پتر کبیر در سال 1703 داد که تا سال 1919 پایتخت روسیه به شمار می رود.شایان ذکر است که سه بار نام این شهر را عوض کردند تا در نهایت به اسم اولیه خود سن پترزبورگ باقی ماند.
گردشگران تور سن پترزبورگ نوروز 97 توجه داشته باشند که که این شهر در شمالی ترین قسمت دنیا واقع شده و جمعیتی حدود 5 میلیون نفر را درون خود جای داده است.
قدمت این شهر زیبا به 250 سال پیش باز می گرددکه در مجموع دارای 45 جزیره ، 50 رودخانه و 80 پل دارد که 25 تای آن ها متحرک بوده که به خودی خود یکی از جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ به شمار می رود.
جاذبه های گردشگری این شهر که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید شامل پل نوا ، کاخ کنستانتین ، کاخ زمستانی سن پترزبورگ ، کلیسای جامع اسحاق ، موزه آرمیتاژ ، موزه دالی و موزه سالوادور دالی نیز می باشد.
فرودگاه سن پترزبورگ یکی از پر تردد ترین فرودگاه های روسیه است که سالانه میلیون ها نفر را جا به جا می کند.مدت زمان پرواز از فرودگاه امام خمینی ایران تا فرودگاه سن پترزبورگ 3 ساعت و 35 دقیقه نیز می باشد.
مسافرانی که قصد دارند در فصل بهار و عید نوروز سفر کنند توجه داشته باشند که آب و هوای این شهر گرم و ممکن است از قبل مقداری برف یخ زده بر روی زمین وجود داشته باشد به طور کلی سفر در این فصل بهترین گزینه است ، دمای هوا در فصل بهار به 10 درجه سانتی گراد می رسد که باید لباس گرم بپوشید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری