امتیاز 5 از 5 | از بین 248 امتیاز دهنده به تور سنگاپور نوروز 97

تور سنگاپور نوروز 97

در ادامه صفحه تور سنگاپور نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سنگاپور نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کاربران عزیز لحظه آخربدانند که سنگاپور کشور جزیره ای در قسمت انتهایی جنوبی مالزی واقع شده که تنها شهر ، کشور جزیره دنیا می باشد.
کشور سنگاپور یک کشور فوق العاده توسعه یافته می باشد که موقعیت قرارگیری آن در قسمت جنوب شرقی آسیا است.سنگاپور با مساحت 710 کیلومتر مربع یکی از کشور های کوچک آسیا به شمار می رود که 5.3 میلیون نفر را در خود جای داده اما با وجود اندازه ی کوچکش به عنوان یکی از آزاد ترین اقتصاد های دنیا شناخته شده است به طوری که در هر خانواده 6 نفر این کشور یک میلیون دلار ثروت دارند که به تعبیری می توان گفت میزبان بالاترین درصد میلیونر های دنیا می باشد.
گردشگران تور سنگاپور نوروز 97 قبل از دیدن فرودگاه سنگاپور پیش زمینه داشته باشند و بدانند که با ورود به فرودگاه سنگاپور با دیدن استخر شنا ، باغ پروانه ها ، مسیر پیاده روی در طبیعت و خیلی امکانات دیگر دچار سرگیجه می شوید و نا خواسته در بین پرواز خود توقف های مختلفی خواهید داشت که همگی آن ها برایتان هیجان انگیز خواهد بود.
گردشگرانی که با تور کوالالامپور سفر می کنند می توانند از طریق زمینی از کوالالامپور به سنگاپور با اتوبوس های مدرن 5 تا 6 ساعت خود را به سنگاپور برسانند.
مسافران تور سنگاپور نوروز 97 بدالنند که این کشور به عنوان مقصدی گران نسبت دیگر کشور های جنوب شرقی آسیا مانند کشور تایلند می باشد با این که غذا در این کشور ارزان می باشد اما بسیاری از اقامتگاه های لوکس و همچنین کالا های با کیفیت قلب کسانی که در سفر های خود صرفه جویی می کنند را به درد می آورد.
گردشگران تور سنگاپور نوروز 97 قبل از سفر بدانند که آب و هوای این کشور زیبا و دیدنی به دلیل نزدیک بودن به خط استوا گرمسیری می باشد به همین خاطر در تمامی مدت سال گرم و همیشه شاهد بارش باران خواهید بود.البته شایان ذکر است کحه پر بارش ترین ماه های این کشور نوامبر ، دسامبر و ژانویه است.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری