امتیاز 5 از 5 | از بین 315 امتیاز دهنده به تور سریلانکا نوروز 97

تور سریلانکا نوروز 97

در ادامه صفحه تور سریلانکا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سریلانکا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور زیبای سریلانکا در قسمت جنوبی کشور هند ، جنوب قاره ی آسیا و قسمتی از اقیانوس هند را در بر گرفته است.گردشگران تور سریلانکا نوروز 97 توجه داشته باشند که پایتخت این کشور کلمبو نام دارد که در زمان های بسیار دور جز شهر های مستعمره ی بریتانیا بوده که تا سال 1948 به طول انجامید و از آن پس به استقلال کامل دست یافت.
مسافران تور سریلانکا نوروز 97 بدانند که این کشور در سال های اخیر توانسته عنوان کشور توریستی را به خود بگیرد که تمامی این ها به دلیل وجود جاذبه های گردشگری ، جاذبه های فرهنگی ، پارک های طبیعی ، مناظر باستانی با بیش از سه هزار سال قدمت می باشد که توجه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان به خود جذب کرده و آمار توریست ها در این کشور روز به روز رو به افزایش می باشد و در راستای همین مسئولین این کشور امکانات رفاهی و خدماتی زیادی را به وجود آورده و در اختیار توریست های عزیز قرار داده است.
کشور سریلانکا با مساحت تقریبی 65 هزار کیلومتری جمعیتی بالغ بر 20 میلیون نفر را در خود جای داده همچنین جزیره ی سریلانکا فقط 19 کیلومتر از کشور هند فاصله دارد که با تنگه پالگ از یکدیگر جدا شده اند.
مسافران عزیز بدانند که کلمبو مهم ترین شهر های تجاری این کشور به شمار می رود که در قسمت غربی جزیره واقع شده که بیش تر گردشگران این شهر را به عنوان مقصد خد انتخاب می کنند.از دیگر شهر های مهم این کشور به کندی ، جفنا ، بندر ، ترینکومالی ، باتیکولا ، پوتلام ، والا و دهی می توان اشاره کرد.
گردشگران تور سریلانکا نوروز 97 که می خواهند تعطیلات نوروزی خود را در این کشور سپری کنند بدانند که آب و هوای این کشور 4 فصل بوده و به دلیل موقعیت قرار گیری آن در قسمتی از اقیانوس هند و همچنین جنوب قاره ی آسیا دارد در نقاط مختلف متفاوت می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری