امتیاز 5 از 5 | از بین 1354 امتیاز دهنده به تور سامر کمپ نوجوانان

تور سامر کمپ نوجوانان

در ادامه صفحه تور سامر کمپ نوجوانان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سامر کمپ نوجوانان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

  • تور سامر کمپ نوجوانان

در این مقاله قصد داریم شما را با تور سامر کمپ نوجوانان، یکی از تور های محبوب و مناسب برای نوجوانان آشنا کرده و اطلاعاتی اجمالی درباره آن در اختیار گردشگران علاقه مند به این تور ها قرار دهیم.
تور سامر کمپ نوجوانان به تور هایی گفته می شود که والدین می توانند با خاطری آسوده فرزندان نوجوان خود را با این تور ها همراه کرده و اطمینان حاصل نمایند که در ضمن تفریح و گذراندن اوقاتی خوش در تعطیلاتشان، در فضایی امن به فعالیت های تفریحی، گردشگری، آموزشی، ورزشی و فرهنگی بپردازند. همان طور که پیش از این اشاره کردیم انواع برنامه های تفریحی، ورزشی، آموزشی و فرهنگی در طول سفر با تور سامر کمپ نوجوانان برگزار می شود. اما ابتدا به ذکر چگونگی سفر با تور سامر کمپ نوجوانان، مقاصد مختلف تور سامر کمپ نوجوانان، شرایط سفر و دیگر موارد مرتبط با آن می پردازیم. به طور مثال در یک تور سامر کمپ که مخصوص آموزش زبان انگلیسی نوجوانان ارائه داده می شود شرایط و امکانات به شرح زیر است:
رده سنی برای شرکت در این تور بین 10 تا 17 سال بوده و که در تابستان برگزار شده و مقصد تور، کشور خارجی انگستان می باشد. همچنین مدت این دوره بین 1 تا 4 هفته متغیر می باشد. لازم به ذکر است، برای این نوع سامر کمپ که به طور تخصصی به آموزش زبان انگلیسی پرداخته می شود، سطح های متخلف مبتدی، متوسط و پیشرفته در نظر گرفته می شود. از امکانات تعبیه شده در این تور می توان به برنامه های ورزشی روزانه، حداقل 2 الی 3 ساعت برنامه تفریحی و گردشگری در طول روز، محل اقامت مناسب به همراه وعده های غذایی، اینترنت رایگان، سرویس رختشویی و خشکویی، خدمات بانکی و در آخر ارائه گواهی پایان دوره به هر یک از نوجوانان. از دیگر مزایای این گونه تور ها می توان به نظارت 24 ساعته مسئولین به نوجوانان که امنیت و آرامش را در طول کمپ بر قرار می کنند، اشاره کرد.

نظرات کاربران

خشایار جباری زاده 29 دی 97
2
تور هایی برای افراد بالای ۱۸ سال هم هست ؟ که برای کشورهای آسیایی صورت بگیره؟
نطنزوزور 4 مرداد 97
0
چطوری شرکت کنیم خب؟
بهار 31 تیر 97
5
تور سامر کمپ نوجوانان یه تور بسیار خوب برای نوجوان هست.
سیامک 27 تیر 97
2
تور سامر کمپ نوجوانان دقیقا چجور توری هست ؟ جالب بود واسم
درج نظر