امتیاز 5 از 5 | از بین 3496 امتیاز دهنده به تور روسیه نوروز 99

تور روسیه نوروز 99

در ادامه صفحه تور روسیه نوروز 99 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای روسیه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تعطیلات نوروز جزو بهترین زمان های سفر است چه به کشورهای خارج از ایران چه سفر به تورهای داخلی در ایران، در میان کشورهای اروپایی که در تعطیلات نوروز می توان ایام خوشی را در آن سپری کرد، روسیه حرف اول را نزند حتما حرف دوم را می زند و تعطیلات آنچنانی برایتان به ارمغان می آورد به گونه ای که سفری خاطره انگیز ، همراه با گشت و گذارهای روزانه و شبانه در مسکو و سن پترزبورگ برایتان رقم می زند، همچنین دیدنی های فراوان در روسیه که خود کشوری است که ایام نورورز را به طرز باشکوهی جشن می گیرد، سبب می شود که خاطراتی به یاد ماندنی را در خاطرتان به جای گذارد.
تور روسیه نوروز 99 شامل تورها و پکیج های متعددی است که بنا به خواست گردشگران ایجاد می شود، از جمله تورها می توان به تورهای تک مسیره (یعنی بازدید از تنها یک شهر یا مسکو یا سن پترزبورگ یا سوچی) و تورهای ترکیبی از شهرهای محبوب و مهم روسیه نام برد. اگر نسبت به زمان سفر به روسیه دچار تردید هستید به شما زمان هایی مانند تعطیلات نوروز، تعطیلات کریسمش، بازی های المپیک یا جام جهانی را پیشنهاد می کنیم که روسیه پر می شود از عطر و بوی تعطیلات و گردشگران از جای جای جهان برای دیدن حماسه و جشن ها و فستیوال های مهم که به روسیه سفر می کنند تا در کنار باقی بومیان آن منطقه این مراسم ها را بر پا نموده و از بودن در کنارشان بی نهایت لذت ببرند، شما نیز بهتر است در زمانی که روسیه مملو از حال و هوای گردشگر است عازم شهرهای پر رنگ و معروف به شب های روشن در تابستان روسیه شوید.
بسیاری از گردشگران به دنبال تورهای ارزان قیمت ولی با امکانات برابر با تورهای معمولی با تور روسیه نوروز 99 هستند که می توان به آنها تورهای لحظه آخری را پیشنهاد داد، تورهایی به صرفه و دقیقه نودی که تنها زمانی که برای شما باقی می گذارد جمع کردن چمدان و راهی فرودگاه شدن است. روسیه شهرهای مهم و معروفی دارد که آرزوی هر گردشگری است که به شهرهای اروپایی سفر می کند تا از آنها دیدن کند. مسکو، سن پترزبورگ و سوچی که لقب طویل‌ترین شهر اروپا را دارد، هم معروف ترین شهرهای روسیه هم جزو پرطرفدارترین و توریستی ترین شهرها هستند که هر ساله به خاطر تماشای انواع جاذبه های طبیعی و معماری و هنرهای مدرن و سنتی (تلفیقی از هر دو معماری) به آنجا سفر می کنند. تورهای نوروزی روسیه زمان های متفاوتی را نیز شامل می شود که می توان از 3 شب اقامت تا 7 شب اقامت بسته به نوع تور (تک مسیره یا ترکیبی) متغیر باشد. لازم به ذکر است که همان طور که زمان اقامت هر تور با تور دیگری متفاوت است، قیمت های آنها نیز با دیگری متفاوت بوده و باب طبع تمامی گردشگران می باشد، تمکامی گردشگران می توانند با جستجوی تور و مقایسه خدمات و قیمت های آنها با یکدیگر نسبت به تهیه تور مورنظر خود اقدام نمایید.
 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر