امتیاز 5 از 5 | از بین 345 امتیاز دهنده به تور روسیه نوروز 97

تور روسیه نوروز 97

در ادامه صفحه تور روسیه نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای روسیه نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور روسیه علاوه بر این که بزرگ ترین کشور جهان از نظر پهناوری و وسعت می باشد بلکه در زمینه ی جذب توریست به خصوص در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است.کشور روسیه با در نظر گرفتن وسعت به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم می گردد.
گردشگران تور روسیه نوروز 97 توجه داشته باشند که این کشور از قسمت غربی با دریا بالتیک ، خلیج فلاند ، استونی ، لتونی ، روسیه سفید ، اوکراین ، لهستان و از قسمت شمالی با اقیانوس منجمد شمالی ، دریای سفید ، خلیج پچوا ، دریا کارا ، دریا بارنتس ، دریا لاپتف ، دریا سیبری شرقی ، دریا چوکچی ،فلاند و نروژ هم مرز می باشد.
مسافران عزیز تور روسیه نوروز 97 توجه داشته باشند می توانند با ایرلاین های ماهان ، ایران ایر ، تابان ایر فلوت به صورت مستقیم به سمت فرودگاه دومودوف که در 35 کیلومتری جنوب شهر روسیه واقع شده است پرواز داشته باشند.
قابل توجه مسافران تور روسیه نوروز 97 ، مردم این شهر به زبان روسی مکالمه می کنند و به صورت متداول در بخش های تحصیلات ، تجارت و حکومت استفاده و همچنین با خط سیریلی نوشته می شود.بیش تر مردم روس پیرو دین مسیحیت هستند اما در این میان دین های دیگری مانند بودایی ، اسلام ، یهودی طرفداران زیادی دارد و دین اسلام دومین دین شناخته شده روسیه اسلام است.
آب و هوای روسیه به دلیل وسعت زیادی که دارد در بخش های مختلف متفاوت می باشد و اختلاف دمای آن در تابستان و زمستان زیاد می شود.گردشگران تور لحظه آخر توجه داشته باشند که بهترین زمان سفر به روسیه مرداد ماه تا اوایل شهریور است که گرم ترین فصل روسیه به شمار می رود البته فصل بهار و تابستان از فصل های سرد روسیه محسوب می گردد که برای کسانی که به برف و باران علاقه دارند بهترین زمان سفر می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری