امتیاز 5 از 5 | از بین 384 امتیاز دهنده به تور دهلی آگرا جیپور نوروز 97

تور دهلی آگرا جیپور نوروز 97

در ادامه صفحه تور دهلی آگرا جیپور نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دهلی آگرا جیپور نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور هند با تمدن و تاریخ باستانی غنی که دارد سالانه گردشگران زیادی را از سر تا سر جهان به سمت خود می کشاند تا از این کشور افسانه ای دیدن کنند.تاریخ کشور هند به 3000 سال قبل میلادی باز می گردد البته شایان ذکر است که ایرانیان بر روی فرهنگ و تاریخ این کشور بی تاثیر نبوده اند به دلیل این که به مدت 800 سال زبان فارسی بر مردم هندی تسلط داشته است.
کشور هند بیش ترین مساحت جنوب آسیا و قاره ی هند را در بر گرفته که با مساحتی بیش از 3 میلیون کیلومتر به عنوان هفتمین کشور بزرگ جهان شناخته شده است.پایتخت کشور زیبای هند دهلی نو نام دارد و همچنین بزرگ ترین شهر آن بمبئی است که بیش تر گردشگران از دو شهر زیبا دیدن می کنند.
قابل توجه مسافران تور دهلی آگرا جیپور نوروز 97 ، این کشور با جمعیت یک میلیاردی خود دومین کشور پر جمعیت جهان محسوب می شود.توریست های عزیز بدانند که به طور کلی این کشور به سه بخش مختلف شمال جلگه گنگ ، فلات هیمالیا و شبه جزیره ی جنوب هند که نسبت به منطقه های مختلف گردشگران خاص خود را دارد.
برای کسانی که قصد سفر با تور دهلی آگرا جیپور نوروز 97 را دارند دانستن آب و هوای آن از اهمیت زیادی برخوردار است.آب و هوای دهلی در فصل سرد 11 درجه ی سانتی گراد و در گرم ترین فصل به 29 درجه ی سانتی گراد می رود به همین خاطر می توان گفت بهترین زمان سفر عید نوروز است.بهترین زمان سفر به آگرا بین ماه های مهر تا اسفند می باشد و همچنین شهر جیپور هم که به طور کلی در تمامی مدت سال گرم و شرجی بوده در نهایت می توان گفت تور ترکیبی دهلی آگرا و جیپور در فصل اسفند و فروردین مناسب ترین گزینه به شمار می رود.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری