Lahzeakhar.com

تور دهلی آگرا

امتیاز 5 از 5 | از 1250

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های دهلی آگرا

در ادامه صفحه تور دهلی آگرا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دهلی آگرا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


هند کشوری وسیع، پر از عجایب و زیبایی های منحصر به فرد است و به همین دلیل سالانه گردشگرن زیادی با تور هند به این کشور سفر می کنند. اما برخی از گردشگران مایل اند در طی سفر خود به این کشور از چند شهر مختلف بازدید کنید تیم لحظه آخر برای پوشش سلیقه این دسته از کاربران تور دهلی آگرا را ارائه می دهد. دهلی و آگرا از شهر های بزرگ، توریستی و مهم کشور هند محسوب می شوند و گردشگران تور دهلی آگرا باید بدانند که این شهر ها به ترتیب پس از جیپور دومین و سومین شهر های بزرگ هند می باشند و مجموعا حدود 20 میلیون نفر جمعیت در این دو شهر زندگی می کنند. مردم شهر های دهلی و آگرا اغلب به زبان هندی سخن میگویند و به زبان انگلیسی هم مسلط اند همچنین لازم به ذکر است اکثریت این مردم هندو، مسلمان و یا بودا هستند.
شهر های آگرا و دهلی جاذبه های بسیاری را در خود جای داده اند که برخی از آن ها عبارتند از تاج محل در آگرا، قلعه لعل در آگرا، سیکاندرا در آگرا، فاتح پور سیکری در آگرا، قلعه سرخ یا لال قلعه در دهلی، منطقه چاندی چوک در دهلی، مهبد آکشاردام در دهلی و غیره که گردشگران تور دهلی آگرا می توانند از تمام این جاذبه ها بازدید به عمل آوردند. همچنین شما در سفر به این دو شهر می توانید سوغاتی های خاص و متنوعی مانند صنایع دستی مرمر، محصولات چرمی، فرش، زیور آلات و جواهر هندی، انواع ادویه جات، شال های هندی و غیره خریداری کرده و با خود به ایران بیاورید. لازم به ذکر است گردشگران تور دهلی آگرا در طی سفر خود در دو هتل مجزا اقامت می کنند و ترانسفر میان دو شهر به عهده تور می باشد و به صورت زمینی انجام می شود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است