امتیاز 5 از 5 | از بین 159 امتیاز دهنده به تور دبی نوروز 97

تور دبی نوروز 97

در ادامه صفحه تور دبی نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دبی نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

دبی یکی از مهم ترین شهر های امارات متحده ی عربی است که سالانه تعداد بی شماری تور دبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می نمایند.
گردشگران تور دبی نوروز 97 توجه داشته باشند که این شهر زیبا از قسمت جنوب شرقی با عمان ، از سمت جنوب با ابوظبی و از قسمت شمال با شارجه همسایه می باشد.دبی با مساحت 4120 کیلومتر از بزرگ ترین شهر های امارات به شمار می رود.
مسافران تور دبی نوروز 97 بدانند که فرودگاه بین المللی دبی از بزرگ ترین فرودگاه های بین المللی امارات متحده محسوب می شود که طی آخرین آمار سال 2010 به طور معمول حدودا هفته ای 6000 پرواز توسط 120 شرکت هواپیمایی به 200 کشور مختلف صورت می گیرد.
به طور کلی آب و هوای دبی به دلیل موقعیت قرارگیری خود که در کمربند شمالی دارد استوایی و بیابانی می باشد به طوری که تابستان درجه حرارت هوا به 40 درجه سانتی گراد می رسد به همین جهت هتل ها مجبورند دمای آب های استخر را پایین آورند تا مسافران گرمای زیادی را حس نکنند.مسافران که قصد سفر به دبی را دارند می توانند در بهترین ماه های سال یعنی آبان ، آذر ، فروردین و اردیبهشت را انتخاب کنند به دلیل این که درجه حرارت هوا در این ماه به 30 درجه سانتی گراد رسیده و آب و هوا در این شهر نسبت به تابستان مطلوب تر می شود به همین خاطر بیش تر مسافران تور دبی نوروز 97 را به عنوان مقصد خود بر می گزینند.
مسافران عزیز تور دبی می توانند در سفر به این شهر زیبا از جاذبه های جذاب و دیدنی همانند برج العرب ، برج خلیفه ، آبنمای دبی ، مسجد جمیرا ، مدینه جمیرا ، منطقه بستیکه و منطقه دیره دیدن کنند و از تماشای زیبایی های منحصر به فرد این جاذبه ها نهایت لذت را ببرند.همچنین اگر به دنبال هیجان هستید به هیچ عنوان پارک های آبی دبی و همچنین تفریحات ساحلی را از دست ندهید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری