امتیاز 5 از 5 | از بین 1365 امتیاز دهنده به تور ترکیه نوروز 97

تور ترکیه نوروز 97

در ادامه صفحه تور ترکیه نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیه نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

گردشگران ایرانی در سال های اخیر توجه خاصی به شهر های مختلف کشور ترکیه مانند آنتالیا ، بدروم ، کوش آداسی و استانبول داشته اند به طوری که سالانه این شهر میزبان میلیون ها گردشگری ایرانی و خارجی می باشد.
کشور ترکیه به دلیل جاذبه های گردشگری ، تفریحات متعدد ، فرهنگ و آداب و رسوم ویژه ای که دارند گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.
قابل توجه گردشگران تور ترکیه نوروز 97 ، کشور ترکیه در در دو قسمت اروپایی و آسیایی واقع شده است که توسط دو تنگه داردانل و بسفروس و همچنین دریای مرمره از هم دیگر مجزا شده است.همین امر اهمیت و موقعیت جغرافیایی آن را گویا می باشد.
مسافران تور ترکیه نوروز 97 که قصد دارد سفر نوروزی خود را به این کشور بروند بدانند که کشور ترکیه از قسمت غربی با دریای مرمره و اژه ، در قسمت جنوب غربی با دریای مدیترانه از قسمت شمالی با دریای سیاه مرز آبی دارد.کشور های هم مرز با ترکیه هم از قسمت جنوب شرقی با عراق و سوریه ، از قسمت شرقی با کشور ایران ، ارمنستان ، گرجستان و آذربایجان و از قسمت شمال غربی بلغارستان و یونان نیز می باشد.
مسافرین عزیز تور ترکیه نوروز 97 توجه داشته باشند که آب و هوای ترکیه دارای چهار منطقه مختلف می باشد به طوری که در یک روز ترکیه می توانید چهار فصل را تجربه کنید.
سواحل دریای سیاه ترکیه تابستان های گرم و زمستان های مرطوب و معتدل
سواحل غربی و سواحل جنوبی ترکیه دارای آب و هوای مدیترانه ای
قسمت های شمال شرقی و شرقی ترکیه دارای آب و هوای کوهستانی
قسمت های مرکزی فلات آناتولی آب و هوای نسبتا گرم و خشک
گردشگران عزیز مطلع باشند که بهترین زمان سفر به ترکیه فصل بهار و پاییز است به دلیل این که در این فصل هوا نه زیاد سر است نه گرم و زمان مناسبی برای گردش می باشد.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر