امتیاز 5 از 5 | از بین 3621 امتیاز دهنده به تور تفلیس نوروز 99

تور تفلیس نوروز 99

برای اخذ تورهای نوروزی گرجستان می توانید در این صفحه لیستی از بروزترین تورها که توسط آژانس های فعال در لحظه آخر ارائه شده اند را مشاهده کنید. تورها شامل تورهای هوایی، زمینی و آفری بوده و در صورت نیاز می توانید با آژانس های معتبر در لحظه آخر جهت رزرو تور و انتخاب تور دلخواه تماس حاصل فرمایید.

یکی از دغدغه های ایرانیان برای سفرهای نوروزی، انتخاب مقصد گردشگری است. در میان صدها شهر برای سفر در نوروز، شهر تفلیس می تواند مقصدی زیبا، جذاب و در عین حال ارزان باشد که همین دلایل باعث شده تور تفلیس نوروز 99 یکی از محبوب ترین تورها برای نوروز 99 به حساب آید.

هزینه سفر به تفلیس در نوروز 99

هزینه سفر یکی از مهم ترین فاکتورها برای گردشگران است. ایرانیان برای سفر به تفلیس نیازی به ویزا ندارند. این موضوع باعث شده تا هزینه سفر به طرز قابل توجه کاهش یافته و گردشگران هم نیازی به صرف هزینه و وقت برای سفارت و اخذ ویزا نداشته باشند و همچنین، سفر به تفلیس هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی میسر می باشد.

نوروز در گرجستان

نوروز عید مشترک ایرانیان و گرجی ها است اما بخاطر تفاوت های فرهنگی، عید نوروز در شهر تفلیس متفاوت با چیزی است که در ایران میبینیم. تعطیلات نوروز در گرجستان از 1 فروردین شروع می شود و جالب است بدانید تمامی جشن ها، مراسم ها و پایکوبی هایی که در گرجستان به صورت خودجوش بوده و مردم تمام توان خود را استفاده می کنند تا مراسم ها هرچه باشکوه تر و زیباتر برگزار شود.

شاید برایتان جالب باشد جشن ها و مراسم های نوروز در گرجستان از ماه اسفند شروع می شوند چراکه آن ها همانند ایرانیان جشن چهارشنبه سوری دارند که در سه شنبه برگزار می شود که از مقدمات نوروز در گرجستان به حساب می آید. همچنین مردم گرجستان همانند نوروز در سایر کشورها سفره هفت سین خود را دارند که حتماً هفت بوده و با سین شروع شوند اما برخلاف سفره هفت سین ما، ممکن است هرسال اقلامی که با سین شروع شده و بر روی سفره قرار می گیرند متفاوت باشند.

اگر تور تفلیس نوروز 99 را برای عید 99 انتخاب کنید شک نداشته باشید که یکی از بی نظیرترین و خاطراه انگیزترین خاطرات سفر در نوروز را برای خود رقم زدید. در طول سفر علاوه بر شرکت در جشن ها و مراسم های مختلف، بالن سواری بر فراز شهر و پاراگلایدینگ در میان دشت های سرسبز تفلیس لذت سفر را دوچندان می کنند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر