امتیاز 5 از 5 | از بین 413 امتیاز دهنده به تور تفلیس نوروز 97

تور تفلیس نوروز 97

در ادامه صفحه تور تفلیس نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای تفلیس نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

شهر زیبای تفلیس پایتخت کشورگرجستان شهری مملو از آثار باستانی دیدنی است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سر تا سر دنیا می باشد.تفلیس به دلیل موقعیت قرار گیری منحصر به فرد آن و همچنین جاذبه های دیدنی و تفریحی که دارد تور تفلیس نوروز 97 پیشنهاد خوبی برای گردشگرانی که قصد سفر به خارخ از کشور را دارند می باشد.
به طور کلی تور تفلیس نوروز 97 بعد از تور های ترکیه و ارمنستان از محبوب ترین مقاصد گردشگری می باشد که به خصوص ایرانیان از آن استقبال زیادی می کنند.
بزرگ ترین فرودگاه تفلیس در 15 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد که مسافران با راه های مختلف می توانند خود را به محل اقامت خود برسانند.قابل توجه مسافران عزیز تور تفلیس نوروز 97 می توانند از طریق هوایی خود را با مدت زمان ساعت و بیست دقیقه خود را به شهر زیبای تفلیس برسانند از آن جا هم اگر همراه با تور سفر می کنید بیش تر تور ها ترانسفر فرودگاهی دارند.
گردشگران عزیز اگر به تفلیس سفر می کنند حتما از شهر تاریخی تفلیس و همچنین جاذبه های نظیر کلیسا و تندیس پادشاه واختانگ یکم ، یاد بود کارتلیس ددا ، قلعه ناریکالا ، باغ ملی گیاه شناسی تفلیس ، حمام و چشمه های معدنی و گوگردی تفلیس ، مسجد تفلیس ، بنا های هنر نو ، کلیسای جامع سیونی تفلیس ، پل صلح ، میدان بازار ، کلیسای جامع تثلیث تفلیس و کلیسای آنچیسخاتی مریم مقدس حتما دیدن نمایید.
آب و هوای تفلیس در فصل بها بسیار عالی و مطبوع می باشد به طوری که بیش تر گردشگران اطراف در فصل بهار به تفلیس سفر می کنند.به طور کلی فصل بهار مناسب ترین و بهترین زمان سفر به گرجستان نیز می باشد به همین دلیل پیشنهاد خوبی برای سفر نوروزی مسافران عزیز است.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری