امتیاز 5 از 5 | از بین 190 امتیاز دهنده به تور ترکیبی گرجستان نوروز 97

تور ترکیبی گرجستان نوروز 97

در ادامه صفحه تور ترکیبی گرجستان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی گرجستان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که در سواحل دریای سیاه واقع گردیده و مرز بین اروپا و آسیا را به وجود آورده است.این کشور با دارا بودن جاذبه های گردشگری متعدد ، هتل های مختلف ، شهر های زیبا و همچنین امکانات رفاهی جز مقاصد محبوب بین گردشگران به خصوص ایرانیان می باشد.
مسافران عزیز تور ترکیبی گرجستان نوروز 97 ، این کشور با این که وسعت کمی دارد اما دارای 4 فصل آب و هوای مختلف است.از کوه های سر به فلک کشیده که آب و هوای کوهستانی دارد گرفته تا سواحل دریای سیاه و جلگه های سرسبز مسافران زیادی را در فصل های مختلف به سمت خود جذب کرده به خصوص در دو سال اخیر به دلیل نا امنی های ترکیه گردشگران زیادی این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند.
کشور گرجستان با مساحت تقریبی 69 کیلومتری نزدیک به 3 میلیون نفر جمعیت دارد که بزرگ ترین شهر و پایتخت این کشور ، شهر تفلیس می باشد.
مسافران عزیزی که می خواهند به صورت هوایی به این کشور سفر کنند می توانند از طریق ایرلاین های آتا ، قطر ، ترکیش ، تابان ، قشم ایر و آسمان پرواز داشته باشند.
یکی از نکات مهمی که گردشگران قبل از سفر باید بدانند آب و هوای آن می باشد.بهترین زمان سفر به تفلیس همان بهار می باشد در این زمان آب و هوای این شهر بسیار خوب و معتدل است به صورتی که بسیاری از گردشگران همسایه این فصل را برای سفر انتخاب می کنند.
مسافران عزیز لحظه آخر که می خواهند گرجستان را به عنوان مقصد نوروزی خود انتخاب کنند می توانند تور ترکیبی گرجستان نوروز 97 را از معتبر ترین و بهترین آژانس های معرفی شده در سایت انتخاب و خریداری کنند و سفر خوب و ایده آلی را برای خود بسازند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری