متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های ترکیبی کانادا

  • درباره سفر ترکیبی کانادا

تور ترکیبی کانادا

در ادامه صفحه تور ترکیبی کانادا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی کانادا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کانادا کشوری بسیار زیبا است که در آمریکای شمالی قرار دارد و از کشور های توریستی جهان محسوب می شود. سالانه ایرانیان زیادی با تور کانادا به کشور کانادا سفر می کنند و از یکی از شهر های این کشور زیبا دیدن می کنند اما برخی از گردشگران تمایل دارند در طی سفر خود به این کشور از چند شهر مهم کانادا دیدن کنند. تیم لحظه آخر برای پوشش دهی سلیقه این دسته از کاربران تور ترکیبی کانادا را در نظر گرفته است. مقاصد تور هایی که در دسته تور ترکیبی کانادا قرار می گیرند شهر های مهم و توریستی این کشور نظیر ونکوور، سینت جانز، کبک، بنف، تورنتو و غیره می باشند و گردشگران تور ترکیبی کانادا طی سفر خود از تمام جاذبه های موجود در شهر های مقصد بازدید خواهند کرد. اگر قصد سفر با تورترکیبی کانادا را دارید خوب است بدانید اغلب مردم این کشور به زبان فرانسوی سخن می گویند و به زبان انگلیسی هم مسلط اند همچنین دین اغلب آن ها (نزدیک 77%) مسیحیت می باشد و مابقی مردم نیز دارای ادیان متفاوتی هستند.
گردشگرانی که هر یک از تور های این دسته را انتخاب می کنند باید توجه داشته باشند که در هر کدام از شهر های مقصد هتلی مجزا برای اقامت آن ها در نظر گرفته شده است و ترانسفر میان شهر ها نیز بر عهده آژانس برگزار کننده تور می باشد که با توجه به مساحت میان شهر ها به صورت هوایی یا زمینی انجام می شود همچنین مدت زمان برگزاری تور های این دسته با توجه به تعداد مقاصد و نوع آن ها می تواند بین 10 تا 14 روز متغییر باشد. لازم به ذکر است تور ترکیبی کانادا دارای قیمت بالاتری است و به همین دلیل متقاضیان مخصوص به خود را دارد به همین جهت دفعات برگذاری آن محدود می باشد.

نظرات کاربران

زاهدی آبان 1397
برای ایرانیا که تور ترکیبی کانادا رفتن آرزوه سخته خدایی به همین راحتی نمیشه رفت
کیمیا تیر 1397
تور ترکیبی کانادا چه مسیر هایی رو شامل میشه
امتیاز 5 از 5 | از بین 187 امتیاز کاربران به تورترکیبی کانادا