امتیاز 5 از 5 | از بین 315 امتیاز دهنده به تور ترکیبی اروپا نوروز 97

تور ترکیبی اروپا نوروز 97

در ادامه صفحه تور ترکیبی اروپا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ترکیبی اروپا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور ترکیبی اروپا نوروز 97 می تواند بهترین انتخاب برای هر توریستی باشد.به طور کلی قاره ی اروپا با دارا بودن آب و هوای بسیار مناسب و همچنین داشتن مراتع و جنگل های سرسبز و خاک حاصل خیز لقب قاره ی سبز را از آن خود کرده است.جالب است بدانید که حدود یک سوم خاک این کشور حاصل خیز بوده که این درصد بالاتری نسبت به سایر قاره ها می باشد که آن را با دیگر کشور ها و قاره ها متمایز کرده است.
با انتخاب تور ترکیبی اروپا نوروز 97 می توانید سفری تلفیقی از جاذبه های گردشگری تاریخی ، فرهنگی و طبیعی داشته باشید.
قاره ی اروپا در قسمت نیم کره ی شمالی واقع گردیده که بعد از قاره ی اقیانوسیه دومین قاره ی کوچک جهان می باشد اما به دلیل موقعیت جغرافیای ایده آل و آب و هوای مناسب آن از نظر ترکم جمعیت دومین قاره بزرگ جهان به شمار می رود.
اروپا دارای جزایر زیادی می باشد که ار مهم ترین های آن ها جزایر ایسلند و جزایر بریتانیا اشاره کرد و همچنین از شهر های مهم و تاریخی آن می توان به رم ، مسکو ، لندن ، پاریس و برلین نیز اشاره کرد.
بیش تر مردم اروپا سفید پوست بوده و به زبان های اروپایی و هندی صحبت می کنند.به طور کلی بخواهیم بگویم این قاره کم ارتفاع بوده که کوهستان های آلپ ، بالکان ، پیرنه و کارپات از این قضیه مستثنی می باشند.
آب و هوای قاره ی اروپا معتدل و دلپذیر می باشد که به خاطر همین آب و هوا سالانه تعداد بی شماری از گردشگران تور اروپا را انتخاب می کنند اما این قاره به دلیل پهناور بودنش در قسمت های مختلف متفاوت می باشد.بهترین زمان سفر به اروپا بین ماه های مارس تا سپتامبر نیز می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری