امتیاز 5 از 5 | از بین 3949 امتیاز دهنده به تور تایلند نوروز 99

تور تایلند نوروز 99

تورهای تایلند به شهرهای توریستی آن مانند بانکوک، پاتایا، پوکت و... توسط برترین آژانس های مسافرتی معتبر با بهترین امکانات و خدماتی نظیر اخذ ویزای تایلند، رزرو هتل تایلند و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر ارائه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

تایلند به دلیل قرارگیری در نزدیکی استوای زمین، سرزمین خوش آب و هوایی است که در میان تمامی گردشگران و بخصوص توریست های ایرانی بسیار محبوب است. یکی از زمان هایی که تایلند را برای سفر دلچسب می کند، تعطیلات سال نو و نوروز است که هم تعطیلات بیشتری دارد و هم تایلند در نوروز از نظر آب و هوایی در بهترین حالت قرار دارد.

تعطیلات نوروز را چگونه در تایلند سپری کنیم؟

تورهای نوروزی تایلند امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، دارای برنامه های خاص و دورهمی های شبانه است که می تواند لحظه تحویل سال را برای شما خاطره انگیز کند. جشن های سرگرم کننده ای در تایلند و به خصوص سواحل تایلند موجود است، جشن ها و پایکوبی هایی که برای هموطنان ما از جذابیت خاصی برخوردار است. تور تایلند نوروز 99 توری متفاوت خواهد بود، اگر اهل ماجراجویی هستید، تایلند می تواند انتظار شما را از اتفاق های تازه براورده کند.

سری به بهشت زیبای آسیا بزنید!

تایلند جزایر و سواحل بکر و آرامی دارد که آوازه جهانی دارند و غیر ممکن است اسم تایلند به عنوان یک کشور توریستی زیبا به گوش کسی حداقل یک بار در زندگیش نخورده باشد. جزیره فی فی ، جزیره چیانگ ما کرابی از جمله جزایر سرسبز و زیبای تایلند است که جزء برترین جاذبه های گردشگری تایلند به خصوص در تور تایلند نوروز 99 محسوب می شود.

چرا تایلند در میان ایرانیان محبوب است؟

یکی دیگر از دلایل محبوبیت تایلند در میان ایرانیان ، سهولت دریافت ویزا و نزدیکی سفارت تایلند در ایران (تهران) است. همچنین تایلند کشوری است که مسلمانان زیادی دارد و همین مساله سبب جذب ایرانیان به تایلند می شود. علاوه بر تمامی موارد گفته شده، ساحل های عمومی متعددی در تایلند وجود دارد که محیطی خانوادگی دارند و می توان با فرزندان خود به گردش و تفریح در آنها پرداخت و مشغول انواع تفریحات آبی تایلند مانند پاراسل، جت اسکی، قایق سواری و... شد.

جشن آب محبوب ترین جشنواره در تور تایلند نوروز 99

تایلند کشوری شاد است که جشن های بسیار و ویژه ای در آن برگزار می شود که مهمترین آن جشن آب در تایلند است. اگر در فروردین و تعطیلات نوروز عازم تایلند می شوید، سفرتان را طوری برنامه ریزی کنید تا از جذابیت های تکرار نشدنی جشن آب در تایلند بهره ببرید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر