امتیاز 5 از 5 | از بین 293 امتیاز دهنده به تور بمبئی نوروز 97

تور بمبئی نوروز 97

در ادامه صفحه تور بمبئی نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بمبئی نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

بمبئی و یا همان نام جدید مومبای ، پایتخت ایالت ماهاراشترا یکی از مهم ترین شهر های کشور هند به شمار می رود که با جاذبه های گردشگری و تاریخی مختلف خود سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سر تا سر جهان می باشد به همین خاطر خرید تور بمبئی نوروز 97 می تواند پیشنهاد خوبی برای گذراندن تعطیلات نوروزی مسافرانی باشد که به دنبال سفری متفاوت می گردند.
گردشگران تور بمبئی نوروز 97 بدانند که نام این شهر به معنای ساحل خوب است که در زمان های دور استعمارگران پرتغالی نام نهادند اما نام ان در سال 1996 میلادی به مومبای تغییر یافت که در اصل نام یکی از خدایان هندی می باشد.اما بدانید که نام این شهر در خارج از هند همچنان به نام بمبئی معروف و شناخته شده است.
به طور کلی شهر بمبئی بزرگ ترین بندر هند در ساحل غربی این کشور می باشد که با وسعت تقریبی 600 کیلومتر مبرع و جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر از هار شهر پر جمعیت و بزرگ هند می باشد که پایتخت تجاری کشور هند هم محسوب می شود.
شهر بمبئی از متصل شدن 7 جزیره در زمان حضور بریتانیا در کشور هند به وجود آمده است به همین خاطر بیش تر شهروندان این کشور از ایالت های مختلف به امید فرصت های شغلی بهتر به شهر بمبئی مهاجرت کردند به همین دلیل ساکنین این شهر در روز 3 میلیون بیش تر از ساکنین شب بر آورد شده است.
مسافران تور بمبئی نوروز 97 در حال حاضر می توانند از طریق ایرلاین ایران ایر به صورت مستقیم با مدت زمان سفر 5 ساعت از تهران به سمت بمبئی پرواز داشته باشند.
به طور کلی آب و هوای بمبئی گرم و شرجی بوده و می توان گفت بهترین زمان سفر به این شهر از اواخر شهریور و فروردین ماه می باشد که آب و هوای آن ملایم تر و دلپذیر تر می شود.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری