امتیاز 5 از 5 | از بین 350 امتیاز دهنده به تور بلغارستان نوروز 97

تور بلغارستان نوروز 97

در ادامه صفحه تور بلغارستان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بلغارستان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

بلغارستان سرزمین کهنی است که بین قاره ی اروپا و شبه جزیره ی بالکان واقع گردیده و یک کشور چند ملیتی را تشکیل داده است به همین دلیل از نظر بسیاری از گردشگران از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.
شهر زیبای صوفیهپایتخت کشور بلغارستان می باشد که طی سال های طولانی زیر سلطه ی ترک ها بوده به همین خاطر نیمی از مردم بلغارستان ترک و قسمت کوچکی از آن ها را اقوام ایرانی تشکیل داده است.
قابل توجه گردشگران تور بلغارستان نوروز 97 ، این کشور بزرگ ترین تولید کننده ی گل رز در اروپا می باشد که حدود 80 درصد عصاره ی گل رز را برای ساخت عطر به سراسر دنیا صادر می کند.
گردشگران عزیز تور بلغارستان نوروز 97 توجه کنند که در این کشور مردم با تکان دادن سر به سمت چپ و راست به معنی بله گفتن و تکان دادن سر به سمت بالا پایین به معنی نه گفتن می باشد همین امر باعث سردرگمی مسافران عزیز می شود به همین خاطر سعی کنید با مردم صحبت کنید تا این که اشاره کنید.
مسافران عزیزی که قصد دارند به کشور بلغارستان سفر کنند می توانند از طریق هوایی با ایرلاین های ماهان ، ایران ایر ، قشم ایر و آسمان پرواز های مستقیمی با مدت زمان 3 ساعت و 10 دقیقه داشته باشند.
توریست هایی که می خواهد تور بلغارستان نوروز 97 را انتخاب کنند مطلع باشند که آب و هوای این کشور مختلف و متنوع می باشد.تابستان ها در بلغارستان گرم و گاهی شاهد بارش های کوتاه خواهید بود و زمستان های سردی دارد.فصل بهار و پاییز هم زمان خوبی برای سفر به بلغارستان به شمار می رود در این فصل آب و هوای این کشور خنک و با بارش باران می باشد.زمستان های بلغارستان هم مخصوص گردشگرانی است که به ورزش اسکی و سرما علاقه دارند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری