Lahzeakhar.com

تور بغداد

امتیاز 5 از 5 | از 395

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های بغداد

در ادامه صفحه تور بغداد می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بغداد آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


شهر بغداد بزرگ‌ ترین شهر عراق و دومین شهر بزرگ جنوب غربی آسیا، مرکز استان بغداد و پایتخت کشور عراق می باشد که در مرکز جغرافیایی آن در کنار رود دجله است. بغداد یکی از شهر های تاریخی و فرهنگی در جهان عرب و خاورمیانه است، به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی با تور بغداد به این شهر سفر می کنند. مساحت شهر بغداد چیزی حدود 205 کیلومتر مربع و جمعیت این شهری چیزی بالغ بر 9 میلیون نفر می باشد. حدود 97 درصد جمعیت این کشور، مسلمانان می باشد، حدود 60 تا 67 درصد را شیعیان و حدود 33 تا 40 درصد را اهل تسنن تشکیل می‌دهد. واحد پول کشور عراق، دینار عراق (IQD) می باشد. عربی و کردی زبان ‌های رسمی عراق به حساب می آید.
گردشگران تور بغداد بهتر است بدانند که شهر بغداد در تابستان‌ دارای آب و هوای گرم‌ و خشک و در زمستان‌ سرد، همراه با وزش باد می باشد. در تابستان‌ دمای هوا بسیار بالا می‌ رود و بادهاى‌ بسیار سوزانی مى ‌وزد. به‌ طوری كه‌ دماى ‌آن‌ در تابستان‌ به 45 درجه‌ سانتی گراد مى‌ رسد. اما سرماى‌ آن‌ به‌ حدى‌ است‌ كه‌ آب‌ منجمد شده و دما به‌ صفر درجه‌ و گاه‌ به‌ پايين‌تر‌ از آن‌ نيز مى‌رسد.
از سوغاتی های این شهر می توان به دشداشه، حلقه های نقره، نگین های سنگی، طلا، ادویه (دارچین، زنجبیل و غیره)، رومیزی، قالیچه و غیره اشاره کرد. گردشگران تور بغداد می توانند از این محصولات خریداری کرده و به شهر خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به حرم کاظمین(حرم جوادین)، باغ وحش بغداد، موزه ملی عراق، سفارت ایالت متحده آمریکا در بغداد، نصب الشهید (مقبره الشهید)، کلیسای لاتین بغداد، مسجد الرحمن، کاخ فاو، مسجد ام القرا و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور بغداد می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری بغداد بیشتر آشنا شوید با تور بغداد به این شهر زیبا سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است