امتیاز 5 از 5 | از بین 3047 امتیاز دهنده به تور باتومی نوروز 99

تور باتومی نوروز 99

در صفحه تور باتومی نوروز 99 لیستی از انواع تورهای زمینی، هوایی و آفری باتومی را مشاهده می کنید که توسط آژانس های فعال در لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها بروز و توسط کارشناسان بررسی می شود. لازم به ذکر است در صورتیکه تور دلخواه خود را از نظر هتل، تعداد شب و قیمت پیدا نکردید یا قصد رزرو تور دارید همواره می توانید با آژانس های معتبر گردشگری در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

چرا سفر به باتومی را برای عید 99 انتخاب کنیم؟

تعداد کشورهای انگشت شماری در جهان وجود دارد که عید نوروز را جشن می گیرند. گرجستان جزء کشورهایی است که نوروز از اعیاد رسمی کشور به حساب می آید لذا سفر به شهر ساحلی باتومی یکی از بهترین انتخاب ها برای نوروز به حساب می آید. تور باتومی نوروز 99 از جمله تورهایی است که قبل از عید به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند و حتی برخی از دو ماه قبل این تورها را رزرو می کنند.

نوروز در باتومی

جالب است بدانید در تاریخ 6 فروردین سال 1389، رئیس جمهور وقت گرجستان، میخائیل ساکاشویلی عید نوروز را عید رسمی در سراسر گرجستان اعلام کرد و روز اول فروردین در گرجستان تعطیل رسمی اعلام شد.

نوروز در باتومی شور و نشاط خاصی دارد. مردم باتومی نوروز را متفاوت با ایرانیان شروع می کنند و به صورت خودجوش در سطح شهر جشن ها و رقص های مختلفی را برگزار می کنند. اگر تا به حال در عید به باتومی سفر کرده باشید مشاهده خواهید کرد که از چند روز قبل از نوروز جشن ها و مراسم های مردم آغاز شده و همه روز گرجی ها به لباس های سنتی خود به خیابان ها میریزند تا با جشن و رقص و آواز به استقبال نوروز بروند.

دلایل سفر به باتومی نوروز

شاید عده ای از گردشگران تور باتومی نوروز 99 را بخاطر آب و هوای خنک و دلنشینش انتخاب کنند چراکه در این فصل، باتومی در کنار هوای معتدل، با بارش های پراکنده باران از گردشگران استقبال می کند. همچنین بازدید از کلیساهای تاریخی باتومی، لذت بالن سواری و پاراگلایدینگ بر فراز شهر و دشت های باتومی از دیگر دلایل سفر گردشگران باشند.

اما سفر به باتومی در نوروز علاوه بر مراسم ها و جشن های شاد، بهترین زمان برای خرید کردن است چراکه در نوروز اکثر مراکز خرید و فروشگاه ها بر روی اجناس خود به مناسبت نوروز تخفیف های مختلف گذاشته اند تا هرکس بتواند آنچه مورد نیازش است را با قیمتی به مراتب کمتر تهیه نماید. در آخر خوب است بدانید به لطف تمایل گردشگران به انتخاب باتومی برای نوروز، بهتر است نسبت به رزرو آن اقدام نمایید یا هرچه زودتر تور مورد نظر خود را انتخاب کنید چراکه ظرفیت تورهای زمینی و هوایی باتومی در نوروز خیلی زود تکمیل ظرفیت می شوند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر