امتیاز 5 از 5 | از بین 353 امتیاز دهنده به تور باتومی نوروز 97

تور باتومی نوروز 97

در ادامه صفحه تور باتومی نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای باتومی نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان یکی دیگر از مقاصد گردشگری پر طرفدار توریست ها به خصوص ایرانیان می باشد که در سال های اخیر توجه ی ویزه ای به آن داشته اند.
کشور گرجستان با شهر های زیبای خود ، سواحل ، جاذبه های گردشگری تاریخی متعدد ، امکانات تفریحی مدرن و خدمات رفاهی به مسافران سعی داشته مسافران زیادی را به سوی خود جذب کند که بی شک می توان گفت در این امر کاملا موفق بوده است.
در این میان می خواهیم به یکی از شهر های بندری گرجستان به نام باتومی اشاره کنیم که بر کناره ی دریای سیاه واقع شده است.این شهر بندری از مهم ترین بنادر گرجستان به شمار می رود که انواع ارتباطات تجاری و مسافری با اروپا و دیگر قاره ها صورت می گیرد.
گردشگران تور باتومی نوروز 97 توجه داشته باشند که این شهر پر توریست ترین شهر گرجستان محسوب می شود که سواحل و بلوار اصلی آن مهم ترین قسمت سفر هر توریستی می باشد.
مسافران عزیز تور باتومی نوروز 97 که قصد دارند این مقصد را برای تعطیلات نوروزی انتخاب می کنند به هیچ عنوان جاذبه هایی نظیر قلعه باستانی گونیو آپاپساروس ، باغ گیاه شناسی ، آکواریوم باتومی ، پارک دلفین ها ، مسجد قدیمی ، پارک آبی ، کلیساهای ارتودکس و ارمنی و کاتولیک ، دریاچه نوریگلی و پارک ۶ می را از دست ندهند و با یک برنامه ریزی جامع و کلی به تمامی جاذبه های مهم سر بزنید.
مسافران تور باتومی نوروز 97 توجه کنند به طور میانگین دمای سالیانه ی این شهر 15 درجه ی سانتی گراد می باشد که ماه ژانویه با دمای 6 درجه ی سانتی گراد سر ترین ماه و همچنین آگوست با دمایی متوسط 23 درجه ی سانتی گراد گرم ترین ماه سال می باشد.به همین دلیل بیش تر مسافران اوسط تابستان را برای سفر به باتومی انتخاب می کنند اما فصل بهار و پاییز هم فصل مناسبی برای سفر به شمار می رود.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری