امتیاز 5 از 5 | از بین 181 امتیاز دهنده به تور ایتالیا نوروز 97

تور ایتالیا نوروز 97

در ادامه صفحه تور ایتالیا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ایتالیا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور ایتالیا در قسمت جنوبی اروپا واقع گردیده که شامل دو جزیره ی بزرگ به نام های سیسیلی و ساردینی می باشد.این کشور زیبای اروپایی با جاذبه های تفریحی و گردشگری سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سر تا سر جهان می باشد.
گرشگران تور ایتالیا نوروز 97 توجه داشته باشند که این کشور دیدنی مساحت تقریبی 301 کیلومتری دارد که جمعیتی بالغ بر 60 میلیون نفر را در خود جای داده است که عنوان بیست و سومین کشور پر جمعیت جهان را به خود گرفته که حدودا 90 درصد این جمعیت را مسیحی ها تشکیل داده اند.
مسافران تور ایتالیا نوروز 97 مطلع باشند که 12 شهر ایتالیا در سال 2009 میلادی به عنوان بزرگ ترین شهر های دنیا شناخته شده اند.
پایتخت ایتالیا رم نام دارد که در قسمت جنوبی اروپا واقع گردیده که بیش تر توریست ها این شهر تاریخی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.
مسافرانی که قصد سفر به میلان ایتالیا را دارند می توانند به صورت مستقیم با ایرلاین های ماهان ایر و ایران ایر پرواز داشته باشند و همچنین اگر قصد سفر به مقصد رم را دارید بهترین پرواز های مستقیم آلیتالیا ایتالیا و ایران ایر می باشد.
اگر بخواهیم به صورت کلی آب و هوای این کشور را برای گردشگران تور ایتالیا نوروز 97 بگوییم باید گفت که با توجه به شکل پوتیتی این کشور آب و هوا در قسمت های مختلف آن متفاوت می باشد.
بهترین زمان سفر به ایتالیا کاملا بستگی به طبیعت و سلیقه ی شما دارد که دوست دارید در فصل سرما و یا گرما سفر کنید اما لحظه آخر به شما پیشنهاد می دهند در فصل اوایل بهار و اواخر ژوئن به این کشور سفر کنید به دلیل این که در این زمان آب و هوای ملایم و آفتاب ملایمی در طول روز می تابد که گرما و هوای لذت بخشی را به وجود می آورد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری