امتیاز 5 از 5 | از بین 353 امتیاز دهنده به تور اکراین نوروز 97

تور اکراین نوروز 97

در ادامه صفحه تور اکراین نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اکراین نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

اکراین یکی از کشور های اروپای شرقی به شمار می رود که در میان گردشگران سر تا سر جهان از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است و سالانه تعداد بی شماری از توریست ها در فصل های مختلف این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.
قابل توجه مسافران تور اکراین نوروز 97 ، این کشور از سمت غرب با مجارستان ، لهستان اسلوواکی ، از قسمت شرقی با روسیه ، از قسمت جنوب غربی با مولداوی و رومانی و از قسمت شمال با بلاروس نیز هم مرز می باشد.همچنین در قسمت جنوب آن دریای آزوف و دریای سیاه می باشد.
پایتخت کشور اکراین ، کی یف بوده و مردم این کشور به زبان اکراینی صحبت می کنند البته در منطقه شمالی و قسمتی از منطقه ی شمالی مردم آن به زبان روسی مکالمه می کنند.گردشگران تور اکراین نوروز 97 توجه کنند که در این کشور کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که به زبان انگلیسی صحبت کند به همین دلیل کار را برایتان دشوار می کند ، لحظه آخر برای حل این مشکل سفر با تور اکراین را توصیه می کند تا بتوانید با خیال راحت و تور لیدر فارسی زبان سفر خوب و بی دغدغه ای را پیش روی داشته و نهایت لذت را ببرید.
طبق آخرین آمار بین 500 تا 750 هزار نفر از مردم اکراین مسلمان و باقی آنان به دو دسته ی کاتولیک و ارتودوکس نیز تقسیم می شوند.مورد توجه مسافران عزیز ، واحد پول اکراین گریونی می باشد.
گردشگران تور اکراین نوروز 97 بدانند که به طور کلی آب و هوای اکراین معتدل قاره ای می باشد.در قسمت شمال آب و هوا سرد و قسمت جنوبی آن معتدل و مرطوب است.
گردشگران بیش تر در فصل تابستان به اکراین سفر می کنند به دلیل این که آب و هوای آن گرم می باشد و برخی هم که به سرما و ورزش اسکی علاقه دارند فصل زمستان را انتخاب می کنند.مسافرانی که می خواهد در فصل بهار و تعطیلات نوروزی خود را در اکراین بگذرانند بدانند بهترین زمان سفر به شمار می رود به دلیل این که تمامی گل ها شکوفه زده و جلوه ی بی نظیری را به این کشور بخشیده و آب هوای آن هم خنک و معتدل می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری