امتیاز 5 از 5 | از بین 413 امتیاز دهنده به تور اصفهان نوروز 97

تور اصفهان نوروز 97

در ادامه صفحه تور اصفهان نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اصفهان نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

همان طور که می دانید اصفهان به نصف جهان شهرت دارد که به دلیل جاذبه های تاریخی با ارزش آن می باشد.سالانه گردشگران داخلی و حتی توریست های خارجی فراوانی با سفر به ایران بازدید از شهر زیبای اصفهان را در لیست سفر خود قرار می دهند.
گردشگران تور اصفهان نوروز 97 توجه داشته باشند که این شهر تاریخی و زیبا در فاصله ی 420 کیلومتری جنوبی تهران واقع گردیده است.
شهر اصفهان با جمعیت 1.583 نفری خود بعد از تهران ، مشهد به عنوان سومین شهر بزرگ ایران شناخته شده است که از دیر باز از شهر های مهم شهر نشینی در فلات ایران به شمار می رود که بیش تر بنا های تاریخی و با ارزش آن در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت گردیده است.
بیش تر مسافران ایرانی که می خواهند به شهر های داخلی ایران سفر کنند تور اصفهان نوروز 97 بهترین پیشنهاد ممکن می باشد البته اگر به تاریخ و بازدید بنا های تاریخی علاقه دارید.
مسافرانی که می خواهند در فصل بهار سفر کنند توجه داشته باشند آب و هوا در این فصل خنک و همراه با وزش باد است و گاهی هم سرد می شود به همین دلیل بهتر است لباس گرم همراه خود داشته باشید.
از جاذبه های معروف اصفهان که بازدید از آن را به شما پیشنهاد می دهیم شامل چهل ستون ، میدان نقش جهان ، منارجنبان ، زاینده رود ، سی و سه پل و هشت بهشت نیز می باشد.
گردشگران عزیزی که می خواهند تور اصفهان نوروز 97 را خریداری کنند می توانند از طریق سایت لحظه آخر تور های معرفی شده را ببینند و تور خود را از معتبر ترین آژانس ها خریداری کنند.اگر هم قصد دارید خودتان به صورت جداگانه سفر کنید می توانید به صورت زمینی و یا هوایی خود را به اصفهان رسانده و در هتل مورد نظر خود اقامت داشته باشید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری