امتیاز 5 از 5 | از بین 408 امتیاز دهنده به تور ازمیر نوروز 97

تور ازمیر نوروز 97

در ادامه صفحه تور ازمیر نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ازمیر نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

ازمیر یکی دیگر از شهر های زیبای ترکیه به شمار می رود که با وسعت کوچکش یکی از مهم ترین مراکز تجاری کشور ترکیه محسوب می شود. گردشگران تور ازمیر نوروز 97 بدانند که این شهر دیدنی به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه شناخته شده که در کنار دریای اژه جای گرفته است و به دلیل وجود سواحل ماسه ای مختلف و همچنین شناخته شدن آن به عنوان شهری بندری ، بازرگانی ، تجاری ، علمی و داشتن جاذبه های گردشگری تفریحی در بین گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.
همه ساله گردشگران زیادی به قسمت های مختلف شهر ازمیر سفر می کنند که در این میان می توان به شهر تاریخی افس که بزرگ ترین شهر باستانی در جهان و همچنین چشمه های آب معدنی در سواحل و شهر باستانی ترووا نیز اشاره کرد.
گردشگران تور ازمیر نوروز 97 می توانند توسط ایرلاین های مختلف به شهر ازمیر پرواز داشته باشند اما در بین ایرلاین های مختلف ایرلاین کاسپین مناسب و خوب می باشد که هفته ای دو پرواز در روز جمعه از فرودگاه امام خمینی به ازمیر و پرواز برگشتی آن در روز های جمعه دو پرواز به سمت ایران دارد که به طور کلی مدت زمان زمان به ازمیر 2 ساعت و 12 دقیقه می باشد.مسافران عزیز با ورود به ترکیه وارد فرودگاه بین المللی عدنان مندرس می شوند که در 18 کیلومتری قسمت جنوب مرکز ازمیر واقع شده و در صورت عدم ترانسفر فرودگاهی می توانید با تاکسی های فرودگاه و یا مینی بوس های مخصوص خود را به محل اقامت برسانید.
مسافران عزیز که می خوانید تعطیلات نوروزی خود را در ازمیر بگذرانند قبل از تهیه تور ازمیر نوروز 97 مطمئن باشند بهترین زمان ممکن سفر می کنند.آب و هوای این شهر همانند ایران 4 فصل دارد به این صورت که تابستان های آن گرم و شرجی ، پاییز با هوای متوسط ، زمستان های سرد و بهار های معتدل و مناسب که می توان گفت بهترین زمان سفر به ازمیر می باشد.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری