امتیاز 5 از 5 | از بین 2757امتیاز دهنده به تور اروپا

تور اروپا

در ادامه صفحه تور اروپا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اروپا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

پکیج ویزا ایتالیا + پرواز + هتل
4 شب
Qatar Airways
گلبرگ سیر
13 دی - 17 دی
قیمت از 7,600,000 تومان + 390 یورو

تور ایتالیا 7 بهمن 98
6 شب
Turkish Airlines
ققنوس
7 بهمن - 14 بهمن
قیمت از 7,700,000 تومان + 1,990 یورو

پکیج ویزای آلمان + پرواز + هتل
3 شب
Turkish Airlines
آرتا گشت
25 دی - 15 فروردین
قیمت از 390 یورو + نرخ پرواز

تور بلاروس 14 دی 98
7 شب
Turkish Airlines
گلبرگ سیر
14 دی - 21 دی
قیمت از 6,490,000 تومان + 585 دلار

پکیج ویزا اسپانیا + هتل + پرواز
7 شب
ماهان
آرتا گشت
15 دی - 14 فروردین
قیمت از 420 یورو + نرخ پرواز

تور اوکراین 20 دی 98
6 شب
Bravo Airways
همیشه سفر
20 دی - 26 دی
قیمت از 9,900,000 تومان

پکیج ویزا + هتل + پرواز ( فرانسه + آلمان )
6 شب
Turkish Airlines
آرتا گشت
24 دی - 14 فروردین
قیمت از 550 یورو + نرخ پرواز

پکیج ویزا اتریش + پرواز + هتل
3 شب
ایران ایر
بیسان سیر
7 فروردین - 10 فروردین
قیمت از 420 یورو + نرخ پرواز

تور بلاروس 14 دی98
6 شب
Turkish Airlines
همیشه سفر
14 دی - 20 دی
قیمت از 6,400,000 تومان + 695 دلار

پکیج ویزا + پرواز + هتل ( ایتالیا + اسپانیا + فرانسه )
10 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
15 دی - 12 فروردین
قیمت از 5,980,000 تومان + 890 یورو

پکیج ویزا ایتالیا + پرواز + هتل
4 شب
Qatar Airways
آرتا گشت
20 دی - 10 فروردین
قیمت از 320 یورو + نرخ پرواز

پکیج ویزا ایتالیا + هتل + پرواز
4 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
21 بهمن - 13 فروردین
قیمت از 5,870,000 تومان + 350 یورو

پکیج ویزا آلمان + پرواز + هتل
3 شب
ایران ایر
بیسان سیر
7 فروردین - 10 فروردین
قیمت از 420 یورو + نرخ پرواز

تور فرانسه 7 بهمن 98
4 شب
ایران ایر
ققنوس
7 بهمن - 11 بهمن
قیمت از 8,520,000 تومان + 1,180 یورو

پکیج ویزا هلند + پرواز + هتل
4 شب
ایران ایر
بیسان سیر
2 فروردین - 6 فروردین
قیمت از 420 یورو + نرخ پرواز

پیکج ویزای اسپانیا + پرواز + هتل
4 شب
ماهان
بیسان سیر
28 اسفند - 2 فروردین
قیمت از 330 یورو + نرخ پرواز

تور فرانسه - ایتالیا 4 فروردین 99
8 شب
ایران ایر
ققنوس
4 فروردین - 12 فروردین
قیمت از 11,170,000 تومان + 2,490 یورو

تور فرانسه 27 دی 98
7 شب
ایران ایر
همیشه سفر
27 دی - 4 بهمن
قیمت از 5,990,000 تومان + 990 یورو

تور سوییس 23 دی 98
4 شب
Turkish Airlines
ققنوس
23 دی - 27 دی
قیمت از 8,500,000 تومان + 1,040 یورو

پکیج ایتالیا فرانسه ویزا + هتل + پرواز
8 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
16 دی - 14 فروردین
قیمت از 5,980,000 تومان + 690 یورو

پکیج ویزا پاریس + هتل + پرواز
4 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
18 دی - 7 فروردین
قیمت از 5,870,000 تومان + 420 یورو

پکیج ویزا ایتالیا هتل + پرواز
7 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
15 دی - 10 فروردین
قیمت از 5,870,000 تومان + 490 یورو

پکیج ویزا + پرواز + هتل ( ایتالیا + فرانسه + هلند )
7 شب
Turkish Airlines
آرتا گشت
30 دی - 12 فروردین
قیمت از 790 یورو + نرخ پرواز

پکیج ویزا + پرواز + هتل ( ایتالیا آلمان )
7 شب
Turkish Airlines
ستاره غرب
16 دی - 10 فروردین
قیمت از 5,980,000 تومان + 570 یورو

تور اسپانیا 20 بهمن 98
4 شب
Turkish Airlines
ققنوس
20 بهمن - 24 بهمن
قیمت از 9,700,000 تومان + 1,090 یورو

پکیج ویزا + هتل + پرواز ( فرانسه و دور ایتالیا )
7 شب
Turkish Airlines
آرتا گشت
22 دی - 13 فروردین
قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

این تور می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای هر گردشگری محسوب گردد. این قاره با داشتن آب و هوای بسیار مناسب و بر خورداری از جنگل ها و مراتع سرسبزو به سبب داشتن آب فراوان و خاکی حاصلخیز، لقب قاره سبز را به یدک می کشد به گونه ای یک سوم از خاک این کشور قابل کشت بوده و این درصد بسیار بالاتری نسبت به سایر قاره ها محسوب می گردد. تور اروپا شامل تلفیقی از جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و فرهنگی می باشد که شما هر آنچه از سفری لذت بخش و ماجرا جویانه بخواهید را می توانید در اروپا تجربه نمایید.
اروپا در نیم کره شمالی واقع شده و دومین قاره کوچک جهان پس از قاره ی اقیانوسیه به شمار می رود ولی به دلیل آب و هوای مناسب و موقعیت جغرافیای ایده آل خود از لحاظ تراکم جمعیت دومین قاره بزرگ دنیا محسوب میگردد (730 ملیون نفر حدود 10% از جمعیت دنیا )
تور اروپا سرشار از جاذبه های مختلف گردشگری از جاذبه های طبیعی گرفته تا جاذبه های فرهنگی و تاریخی بوده و هر گردشگری با هر علایق و سلایقی را مجذوب خود می نماید. در میان کشور های مختلف اروپایی که هر یک به تنهایی در زمینه ی جذب گردشگر در دنیا حرفی برای گفتن دارند. فرانسه با جذب بیش از 80 میلیون توریست خارجی ، اسپانیا با 60 میلیون گردشگر و ایتالیا با جذب 46 ملیون توریست در سال بیشترین آمار جذب گردشگر را داشته و پیشروان جذب گردشگر در قاره سبز محسوب می شوند.
گردشگران از سراسر دنیا درتور اروپا علاوه بر بازدید از کشور های مذکوراز مکان های گردشگری و شهرهای بسیار دیگری همچون پاریس ، رم، مادرید ، اکراین ، بلغارستان ، کرواسی ، صربستان ، مسکو ، آتن ، برلین و... نیز بازدید به عمل می آورند. این قاره دارای رودهای پرآب و بسیار مهمی همچون : ولگا،دانوب،راین،البه و همچنین ارتفاعات و رشته کوه هایی مانند: پیرنه، کارپات، آلپ و بالکان می باشد و همین امر دال بر این شده که گردشگران در اروپا هوایی بسیار معتدل و دل انگیز را حس نموده و نهایت لذت را از سفر خود تجربه نمایند.
اروپا و آسیا از لحاظ موقعیت جغرافیایی در یک پهنه از خشکی ها قرار گرفته و رشته کوه های آلپ به عنوان یک حد فاصل این دو قاره را از همدیگر جداکرده اند و همین امر باعـث گردیده که گردشگران تور اروپا را سفری اروسیایی بنامند. همچنین اروپا حیات وحشی متنوع واکو سیستمی جالب توجه دارد این قاره قلمرو زندگی حیوانات و جانورانی همچون : خرس ،خرگوش، روباه ،گربه وحشی ، سنجاب ، گراز ، گرگ و ... و نیز پرندگانی همانند : عقاب ، کرکس ، لک لک و بسیاری دیگر بوده و در تور اروپا گردشگران میتوانند از دیدن این حیات وحش بکر و دست ونخورده متحیر شده و ارز نهایت لذت برخوردار شوند. اگر شما نیز قصد سفری خارجی دارید ، ما اروپا را با تمام جاذبه های اسرار آمیز و زیبایی های بیشمارش به شما توصیه می کنیم. اروپا یکی از زیباترین قاره های دنیا چه از لحاظ شرایط جوی و چه از لحاظ شرایط آب و هوایی می باشد. قاره ای که به قاره سبز معروف است و با آثار باستانی و تاریخی بی شمار، همه ساله افراد زیادی از دیگر قاره ها راهی سفر به این قاره زیبا می شوند.
رفتن به تور اروپا جزو خاص ترین تورهای مسافرتی می باشد. قاره اروپا با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده، طبیعتی بی نظیر و جاذبه های گردشگری بیشمار، سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر جهان می باشد. تعدادی از کشورهای توریستی معروف اروپا عبارتند از فرانسه، انگلستان، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، روسیه، ارمنستان،آذربایجان و...
در تور اروپا می توانیم به بازدید از کلیسای معروف Duomo که در شهر فلورانس ایتالیا می باشد بپردازیم. از این اثر به عنوان شاهکاری در معماری و مهندسی جهان یاد می شود. و اگر قصد سفر به کشور اتریش را داشتید حتما از قصر زیبای Schönbrunn دیدن نمایید. بدون شک زمانی که برای بازدید از این موزه از سفر شما کم میشود زمان بسیار زیادی می باشد و طبیعتا در یک روز موفق به بازدید کامل از این قصر نخواهید شد. این قصر زیبا در شهر وین اتریش قرار دارد.
اگر از طریق تور اسپانیا به اروپا سفر کنید، پیشنهاد میشود حتما از موزه پرادو اسپانیا که در سال ۱۸۱۹در اسپانیا بنا شده دیدن فرمائید. در این موزه صدها مجسمه و نقاشی از طراحی های قدیم باستانی با ۳ میلیون بازدید کننده در سال یکی از مهم ترین موزه های ملی هنر در پرادو است.
اگر از طریق تور ایتالیا به اروپا سفر کنید، کلیسای دومو نیز که در شهر میلان ایتالیا واقع شده یکی از پیشنهادات ما به شما می باشد که یکی از مهم ترین آثار تاریخی و دیدنی در ایتالیا است. این کلیسا جزو یکی از ۵ کلیسای معروف جهان است که هرساله چندین هزار گردشگر را به خود جذب میکند. طراحی این کلیسا به معماری قرون وسطا برمی گردد و ارزش این بنا را بیش از 100 میلیارد دلار عنوان کرده اند. به شما پیشنهاد می شود که از تور پرتغال و تور فرانسه و تور یونان و تور اکراین و تور رومانی نیز دیدن فرمائید.

قابل توجه گردشگران تور اروپا که قاره اروپا در قست نیم کره شمالی قرار گرفته است و بعد از قاره اقیانوسیه به عنوان دومین قاره کوچ جهان شناخته شده است. قاره اروپا و قاره آسیا در یک پهنه ی خشکی قرار گرفته اند که مرز میان آن ها کوه های آرال می باشد.
مسافران تور اروپا باید بدانند که قاره اروپا حدود 10 میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد که 730 میلیون نفر جمعیت درون خود جای داده است که یازده درصد جمعیت جهان می باشد. اروپا در واقع شبه جزیره ای در قسمت شمال غرب اوراسیا و در شمال قاره آفریقا می باشد که به دلیل قرار گیری اروپا در منطقه معتدل شمالی به قاره سبز معروف می باشد به همین دلیل سالانه گردشگران تور اروپا به شهر های مختلف آن سفر می کنند.
اروپا دارای جزایر بسیاری می باشد که مهم ترین آن ها جزایر بریتانیا و جزایر ایسلند می توان اشاره کرد. همچنین شهر های تاریخی و مهم اروپا که تعداد بی شماری از مسافران تور اروپا به آن سر می زنند شامل : مسکو ، رم ، لندن ، برلین و پاریس نیز می باشند. گردشگران تور اروپا توجه داشته باشند که یک سوم قاره اروپا حاصلخیز می باشد که این مقدار در مقایسه با دیگر قاره های جهان زیاد است و در کل آب و هوای آن معتدل است که دلیل معتدل بودن آب و هوای این قاره گلف استریم یا همان جریان آب گرم می باشد.
بیش تر مردمان اروپا سفید پوست هستند و درصد زیادی از آنان به زبان‌های هندواروپایی صحبت می کنند. به طور کلی پهنه ی اروپا کم ارتفاع اما کوهستان های پیرنه ، آلپ ، بالکان و کارپات از این قاعده جدا می باشند. همچنین رود های اصلی اروپا شامل : دانوب ، ولگا ، رون ، راین و البه نیز می باشند. قابل توجه گردشگران تور اروپا که بزرگ ترین رود اروپا ولگا نام دارد که در جا به جایی مردم وکالا ها نقش مهم و اساسی دارد

در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با پرواز ها ‏و فرودگاه های مهم کشور های توریستی قاره اروپا در اختیار گردشگران تور ‏اروپا و همچنین کاربران سایت قرار دهیم.
کشور های ایتالیا، هلند، اسپانیا، فرانسه و اکراین از کشور های توریستی ‏قاره اروپا هستند که اغلب گردشگران مایل هستند با تور اروپا به آن ها ‏سفر کنند که در ادامه به معرفی مهمترین فرودگاه های آن ها می پردازیم.
ایتالیا:
پایتخت کشور ایتالیا یعنی شهر رم دارای یک فرودگاه بین المللی می باشد ‏که لئوناردو داوینچی فیومیچینو نام دارد و بزرگترین فرودگاه ایتالیا است. ‏پرواز گردشگران تور اروپا به مقصد این فرودگاه حدود 5 ساعت به طول ‏می انجامد و لازم به ذکر است پرواز های ایتالیا به صورت مستقیم و بدون ‏مقصد میانی انجام می شوند.
هلند:
پایتخت کشور هلند شهر آمستردام می باشد که با دارای یک فرودگاه ‏مسافربری است که اسخیپهول نام دارد و پرواز گردشگران تور اروپا به ‏مقصد این فرودگاه حدود ‏‎5‎‏ ساعت زمان می برد که بدون مقصد میانی ‏انجام می شود.
فرانسه:
پایتخت این کشور دارای سه فرودگاه مسافر بری به نام های شارل دوگل ‏پاریس، اورلی و باووایس-تیلی می باشد و پرواز گردشگران تور اروپا به ‏فرودگاه های این شهر حدود 6 ساعت به طول می انجامد و به صورت ‏مستقیم صورت میگیرد.
اسپانیا:
مادرید باراخاس نام اصلی ترین فرودگاه شهر مادرید، پایتخت اسپانیا است ‏که یکی از بزرگترین فرودگاه های قاره اروپا نیز می باشد و گردشگران تور ‏اروپا باید بدانند پرواز آن ها به این فرودگاه حدود 9 ساعت زمان می برد و ‏معمولا دارای یک مقصد میانی می باشد.
اکراین:
پایخت این کشور دارای یک فرودگاه بین المللی به نام بوریسپیل می باشد که ‏پرواز گردشگران تور اروپا به این فرودگاه به صورت مستقیم انجام می شود ‏و حدود 5‏‎ ‎ساعت زمان می برد ‏

آب و هوای قاره اروپا بسیار خوب و دلچسب می باشد که در سفر با تور اروپا خواهید دید که این قاره چه آب و هوای معتدل و فوق العاده ای دارد شاید به همین دلیل آب و هوا است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور اروپا به شهر های مختلف این قاره سفر می کنند. به طور کلی بین ماه های مارس تا سپتامبر بهترین زمان برای تور اروپا می باشد.
قاره اروپا در منطقه معتدلی از کره ی زمین قرار گرفته است به همین دلیل است که بیابان های گرم و خشک ، باران های سیل آسا و نواحی یخ زده ای در آن دیده نمی شود. در قسمت زیر به انواع آب و هوا اروپا نگاه کنید.
فلاند ، سوئد و همچنین شمال شرق اروپا دارای آب و هوای سرد است. به همین دلیل در این ناحیه زمستان های بسیار سرد و با بارش برف سنگین رو به رو خواهید شد و همچنین تابستان های آن خنک و کوتاه می باشد به همین دلیل تعداد اندکی از گردشگران تور اروپا این مناطق را برای سفر انتخاب می کنند.
باریکه ای از شمال ایسلند و اسکاندیناوی دارای آب و هوای قطبی می باشد. مناطق مجاور اقیانوس اطلس، ایرلند و انگلستان دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی می باشد که در فصل زمستان به دلیل عبور جریان های دریایی آب گرم از سواحل آب و هوای معتدل و همچنین تابستان ها دارای آب و هوای خنک می باشد.
مناطق جنوبی اروپا در قسمت سواحل مدیترانه دارای آب و هوای معتدل اقیانوسی می باشد همچنین گردشگران تور اروپا بدانند که آب و هوای مدیترانه ای دارای دو ویژه گی مهم می باشند :
1 . تابستان های با آب و هوای گرم و خشک
2 . زمستان های با آب و هوای معتدل و مرطوب
شرق و مرکز اروپا به دلیل دوری از دریا آب و هوای قاره ای یا بری دارد که میزان بارندگی آن کم و آب و هوا در زمستان سرد و همچنین تابستان های گرمی دارد ، به همین دلیل در فصل تابستان گردشگران تور اروپا به این مناطق سفر می کنند.
اروپای شمالی و مرکزی در معرض وزش بادی های غربی از طرف اقیانوس اطلس می باشد که در زمستان ها باد های سرد و قطبی در این مناطق می وزد

سوالات متداول تور اروپا

1- لوکس ترین تورهای اروپایی مربوط به چه کشورهایی است؟

پاسخ : از بهترین و لوکس ترین کشورهای اروپایی می توان سوئیس، اسپانیا، فرانسه و ایتالیا را نام برد.


2- آیا تور جزایر قناری زیرمجموعه تورهای اروپایی محسوب می شود؟

پاسخ : برای دیدن جزایر بکر و طبیعت دست نخورده جزایر قناری، می توان با تور اروپایی که یکی از مقاصد آن کشور اسپانیاست، به جزایر قناری در کنار دریای مدیترانه سفر کرد.


3- رايج ترین کشورهای مقصد تورهای اروپا چه کشورهایی هستند؟

پاسخ : متداول ترین مقاصد تورهای اروپا کشورهایی مانند ایتالیا، آلمان، اسپانیا، سوئیس، آلمان، لبنان، وین، اکراین، فرانسه، هلند و یا بلاروس هستند.


4- بهترین فصل برای سفر به کشورهای اروپایی چه فصلی است؟

پاسخ : همان طور که می دانید قاره سبر اروپا به دلیل وسعت بی اندازه اش، از تنوع آب و هوایی فوق العاده ای برخوردار است و ممکن است هر فصل یا هر ماهی از سال، برای سفر به یکی از کشورهای اروپایی بهترین زمان باشد.


نظرات کاربران
میوند افغان 18 اسفند 97
4
تو بین کشورهای اروپایی برای من همیشه بهترین کشور آلمان بوده اونم بخاطر اینه که آریایی هستن و خیلی فرهنگشون شبیه به ماست برای همین من هم قصد اپلای کردن به آلمان رو دارم بعد دین آلمان از نزدیک هم دوباره می خوام یه سفر یه ماهه داشته باشم. آلمان توی زمستونش حرف نداره حتی از روسیه که من یبار برای کریسمس رفتم هم قشنگ تره البته شایدم بخاطر این باشه که من به آلمان تعصب دارم خیلیا میگن اما نمیدونم خلاصه برای من آلمان همیشه بهترینه. ورزش های زمستونی توی آلمان انواع و اقسام مسابقات اسکی و هاکی و کایت سواری نه تنها تو دنیا حرف اول رو میزنه بلکه مسابقات جذاب و بهترین رو اونجا میتونی از نزدیک ببینی و دنبال کنی.
دریاچه هاش یخ زده میشن توی زمستون البته اواخر پاییز هم این اتفاق میفته ها اما تو زمستون این ورزش های زمستونی از همه جا بیشتره. ماهیگیری رو میتونی از سر بگیری بایاینکه یخ زده خیلی جاها اما هستن دریاچه هایی که کلا تو زمستون بیشتر میتونی ماهیگیری کنی. دیگه اینکه یه سری مسابقه رانندگی دارن روی یخ عالیه این عالی مث فرمول یک میمونه اما تجهیزاتشون خیلی بیشتر از اوناس و نوع ماشیناشون خیلی خاصه و کلا مسابقش هم متفاوته از فرمول یک اما بهترین مسابقه ای بود که از نزدیک میددیم درسته از سرما تو یخ یخ زدیم اما ارزش موندن و چای خوردن تو اون سرما رو داشت به نظرم شما هم اگر خواستید آلمان برید پاییز یا زمستون برید این جاذبه هاش رو از دست ندید به نظر من واقعا بهترینه.
ایمان 19 دی 97
3
من یکی ار ارزونترین تورهای اروپا رو انتخاب کردم ینی تور مجارستان بوداپست، درسته اسمش کمتر از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه شنیده شده و اونا تو غرب اروپا قراردارن اما این شرق، اما به نظر من از نظر دیدنی ها و جاذبه ها و اینا هیچی از بقیه کشورهای اروپایی کم نداره به قدری جذابه که عین اون 7 شبی که من بوداپست بودم عین اون مدت رو داشتم فقط گردش و تفریح میکردم و از طبیعت بکر و زیبا و سواحلش لذت می بردم. تازه من یه فصلی رفتم که گردشگرا و اینا اونجا نباشن بتونم هم ارزونتر سفر کنم هم خلوت باشه بتونم از همه امکانات بدون اینکه تو صف وایسم استفاده کنم چیه اروپا میری حتی برای دستشویی هم باید صف وایسی من واقعا این جنبه اروپا رفتن اذیتم میکنه و دوست ندارم دیگه تکرار بشه حتی اگرم دوباره بخوام برم اروپا یه فصلی رو مثل پاییز و زمستون انتخاب می کنم که خلوت باشه این برای من از همه چی مهمتره که با کوله گردی که من باشم میرم اروپا بتونم از همه جا راحت توی خلوتم عکاسی کنم حتی منظره های دلچسبی رو تنها یی ببینم تنها غذا بخورم نه که هرجا میخوام برم بگن جا نیست و اینا. ایتالیا و رم من خیلی سری قبل اذیت شدم از این جهت که من شنیده بودم پیتزهای کنار کلیسای جامع توی فلورانس حرف نداره هم ارزونه هم خوشمزه است منم رفتم اما راستش خوشمزه که بود اما یک ساعتی طول کشید تا یه پیترای پپرونی برای من بیارن تند بود خوشمزه توی هوای پاییزی هم داشتم میخوردم خیلی کیف داد بهم اما انقدری که شلوغ بود نمیتونستم حتی کلیسا رو خوب ببینم اما یبار دیگه رفتم نه تنها منظره های خوب تری دیدم منظره ها توی کادر دوربینم جا میشدن و لازم نبود ساعتها صبر کنم تا یه جا خالی بشه من بشینم یا حتی عکاسی کنم برای همین میگم شمایی که مث من هستید و از شلوغی مسیر و حتی آدما خیلی خوشتون نمیاد زمان سفرتون رو یه طوری انتخاب کنید که خلوت باشه و بی نهایت ازش لذت ببرید.
مستانه 13 آذر 97
2
به نظر من گل کشورهای اروپایی و شاید بشه گفت حتی عروسش سوئیسه، کشوری پر از قانون و آدمای حسابی جایی که میتونی توش تمام جاذبه های تصویری رو ببینی انگار همه خیابونا و آسمون و آدماشو همه چی قابی از نقاشیه به قدری طبیعت بکر و زیبایی داره که نمیتونی حتی چشماتو رو هم بذاری من توی سوئیس مدت یک شب موندم اما بهترین رویا رو اونجا داشتم نمیتونم حتی حسم رو بگم آدماش فرهنگشون رفتارشون با ماها به قدری با فرهنگانه و باشعور بود نمیتونستی از بودن در اونجا لذت نبری. من حسابی اونجا آرزو کردم بچه به دینا بیارم حسابی آرزو کردم که اونجا زندگی کنم به کشورهای دیگه هم نزدیک بود ایتالیا و فرانسه و سوئد و خیلی جاها راحت می شد رفت و آمد کرد. من بهترین توری که توی تورهای اروپایی رفتم رو همون سوئیس میدونم. شهر ژنوش، دریاچه لوزانش که جزو بهترین دریاچه ها محسوب میشه، کلی بالن سواری کردیم نزدیک شهر برن خیلی گرون درومد اما جرات رفتن بالن سواری تو ایران رو نداشتم ترجیح دادم برم خارج از کشور اگه یه بلایی سرم اومد اونا به دادم برسن.
کوهستان های آلپ و جاذبه های زمستونیش هم حتی بهترین منظره ها و یو ها رو داشت. یه آبشار داشت بهش می گفتن بزرگترین آبشار جهان، دریاچه زوریخم که معروفه مشخصه چقدر جذابه حتی از عکس هم میشه اینو فهمید. همونجور که روسیه مسکو متروش خودش یه جاذبه محسوب میشه و به قدری زیباس که نمیتونی از متروش استفاده نکنی، سوئیس هم راه آهنش اینجوریه خیلی عجیب غریب زیباس من حظ میکردم وارد میشدم. البته به هیچکدومتون پیشنهاد خرید غیر ضروری توی سوئیس نمیکنم خیلی گرونه خیلی باورتون نمیشه 300 یورو مثلا فقط لباس پرپری توی خونه است دیگه باقی چیزا رو میتونید حدس بزنید چقدر گرونه. خلاصه توی گرونترین کشورهای جهان که قدم میذارید نباید خرید کنید.
چینود 30 آبان 97
4
من خیلی به دنبال تور همزمان اسپانیا و یونانی میگشتم و میخواستم هردوشونو برم ببینم اما خیلی گرون بود هر کدومشون حدود 15 میلیون درمیومد برای همین تصمیم گرفتیم برای فصل پاییز بریم که هم هزینه ها بشکنه هم خلوت باشه مردم زیاد هجوم نیارن برای دیدن هر مکان توریستی ای چیزی. یکی از بهترین تجربه هایی که داشتم همین بود که با تور کشتی کروز رفتم اروپا البته که به نظر من تنهایی بیشترین لذت رو به آدم میده برای همینه که منم تنها رفتم البته نصفش رو رفتم چون میخواستم با کشتی سفر کنم و یه کاری رو هم راه بندازم اونور که خب خداروشکر یا نمیدونم مصلتش چی بود جور نشد. تور کشتی کروز یونان رفتیم ما از یونان رفت به سمت اسپانیا و بعدشم ایتالیا و ونیز که فوق العاده بود به نظرم تمام زندگی من و خلاصه کنی اندازه اون موقع لذت نبردم واقعا. من به خوردن غذاهای دریایی خیلی علاقه دارم توی یونان هرچی جک و جونور بود میخوردم و دنبالشون می رفتم تا لذت ببرم. تابستون نشد برم یونان جزیره هاش مثل سانتورینی خیلی میتونست توی تابستون جذاب تر باشه البته من نشد اون موقع اونجا باشم و از گرمای افتاب و بازی های تابستونش استفاده کنم اما پاییز رفتم فصل پر از بارندگی و واقعا برام جذاب بود حالا اگر بودجه ام یاری کنه دوباره میرم اما این بار دیگه با ترو معمولی میرم و تور کشتی نمیرم توی تابستون داستانه گرم میشه به نظرم برای همین منم پاییز رو انتخاب کردم.
بهرنگ 5 آبان 97
4
یه نکته خیلی جالبی که باید بگم بهتون اینه که مثلا توی سفر به آلمان از حرفایی مثل الله اکبر و اینا استفاده نکنید یه موقع فکر میکنن شما داعشی هستید و داستان خیلی بدی میشه براتون تقریبا همه اروپایی ها فکر می کنن ماها ایرانیا هممون عربیم من یه چند روزی طول کشید تا به هرکس که میفهمید ایرانیم واکنش نشون بدم و بگم ماها فرهنگمون خیلی اصیله و ایرانی هستیم و از نژاد آریایی شما ها که از آریایی هستید منظورم آلمانی های نازیه. آلمان جزو کشورهای خوبی بود که من رفتم هم تمیز بود هم آدماش خوب بودن درسته یه سری قوانین سفت و سخت و اینا داشتن قبول دارم سخته بتونی دووم بیاری و اینا اما فوق العاده خوب میشه اگ بتونی باهاشون کنار بیای. یه چیز دیگه هم که هست توی اروپا اصلا از تاکسی استفاده نکنید مثل ایران نیست سوخت داشته باشن اونا اکثرا سوخت رو از جاهای مختلف آسیا وارد می کنند برای همین تاکسی و اتوبوس هاشون که اگه با بنزین باشه خیلی گرون درمیاد و ارزش نداره پولش خیلی زیاد میشه مثلا توی روسیه یه سری اپ هست که میتونید تاکسی بگید بیاد مثل اسنپ خودمون اسمش یندکسه واقعا جذابه قیمتشم با تاکسی های معمولی خیلی فرق داره و کمتره و با لوکیشن و بدون هیچ حرفی راحت میتونی این ور اونور بری و دردسری بابت ندونستن زبون و اینا نداشته باشی. همین این بود نکاتی که من فعلا از سفر به ذهنم میرسید گفتم برای اون دسته از افرادی که دوس دارن برن اروپا اما از اصول و فرهنگشون زیاد نمیدونن.
محمد 22 مهر 97
1
به نظرم تور اروپا بهترین تور برای زوج های جوانه.
بهار 18 مهر 97
4
مگه از تور اروپا بهترم داریم؟؟؟؟
مهدی 1 شهریور 97
4
من چندین بار به تور اروپا رفتم واقعا لذت بخشه
غزال 23 مرداد 97
4
تور اروپا ترکیبی هم دارید؟ گرون تر هست ؟
صبا صدر حقیقی مراغه 2 مرداد 97
0
تور اسپانیا و ایتالیا
ایمان 23 تیر 97
0
ممنون مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور اروپا
حسینی 23 تیر 97
0
تور اروپا با این وضعیت و ارز اصلا مقرون به صرفه نیست مگر این که از قبل یورو و دلار داشته باشید
پرستویی 19 تیر 97
1
تور اروپا باید حداقل یک ماه باشه تا بشه کاملا دور اروپا رو بگردی
مریم 13 تیر 97
0
برای سفر با تور اروپا باید ویزای شینگن داشته باشیم ؟
سامان 10 تیر 97
0
میگه میشه داداش. :))) باید ویزا بگیری ولی منظورم اینه که شینگن نمی خواد. البته صربستان ویزاش مثل ترکیه هست تقریبا اما اکراین نه باید حساب و اینجور چیزات اوکی باشه اما جزو شنگن دیگه نیست.
ایمان 10 تیر 97
2
یعنی مثل ترکیه هست ویزاش؟
سامان 10 تیر 97
2
صربستان و اکراین جزو کشوراییه که تو تور اروپا ویزا نمی خوان
ایمان 10 تیر 97
0
برای تور اروپا جایی هست که ویزا شنگن نخواد؟
آزاده 7 تیر 97
4
با سلام، می خواستم بدونم که بهترین کشور برای سفر با تور اروپا کجاست؟
پدرام 22 خرداد 97
3
سلام من پارسال با تور اروپا به این منطقه زیبا و سر سبز سفر کردم و از سفری که سپری کردم بسیار لذت بردم
زهرا 9 خرداد 97
1
ممنون از مطلالب مفید سایتتون در رابطه با تور اروپا
لاله 9 خرداد 97
2
پدر مادر من پارسال که با تور اروپا رفته بودن سفر، کلی از جاذبه هاش تعریف کردن.
ایدا 6 خرداد 97
3
ممنون از مطالب مفیدتون در رابطه با تور اروپا.
محمد سلیمی دوست 17 اردیبهشت 97
2
با سلام
ببخشید من ویزا یکساله شنگن دارم
ممکنه از تورهای لحظه آخری برام پیامک بدین
09177760068
سپاسگزارم
حسنی 29 فروردین 97
3
اگه قیمت لحظه آخر این تورها اینه ، پس قیمت لحظه اولشون چنده ؟
کمتر خالی ببندید
حامد 23 آبان 96
2
بهترین کشور برای کسی که تاهالا تور اروپا نرفته کدومه؟
هما 23 آبان 96
0
سلام
اروپا یکی از بهترین آپشن برای تعطیلاته که خب باز به من هرچی بگید من همچنان دلم میخواد برم ایتالیا
البته نه اینکه دلم فرانسه و اسپانیا رو نخوادا نه دلم میخواد اما خب به فرانسه عرق خاصی دارم از وقتی رفتم نمیتونم ازش دل بکنم.
از موزه لوورش بگیر
از خیابون های چذابش
معماری های جالب و تفریحات و کافه های متنوعش
خیابون های سنگ فرشش
شب های فرانسه
کافه ها و لته های خوشمزه و داغش وسط زمستون
کلیسای نتردام که البته سوخته اما همش نسوخته تا حد خیلی خوبی میشه ازش دیدن کرد اما بله خیلیاش از بین رفته
قایق سوار شدن تو رودخونه و به سمت کلیسا رفتن
از هر کدومش بگم خسته نمیشم.
اما امسال دیگه میخوام هر سه تا کشور فرانسه و اسپانیا و ایتالیا رو باهم برم و تجربه کنم به نظرم میتونه خیلی بهتر از قبل باشه و قطعا هم هست. با یه تور اروپا یه تیر دو نشون میزنم الابته میتونم هم با کشتی کروز برم این سه کشور رو که بتونم هم تو مخارجم صرفه جویی کنم هم بتونم از زیبایی های دریا لذت ببرم. فعلا هنوز تصمیم نگرفتم.
جمشید 23 آبان 96
1
من واقعا برای تور اروپا خالی شدم خیلی گرون بود حدود 30 میلیون خرجم شد ولی می ارزید برای یکبار توی زندگیم هم شده برم.
بهترین و قشنگ و تمیزترین کشور فلورانس ایتالیا بود و زیباترینشون هم سوئیس بود.
تو سوئیس نصف روز بیشتر نموندم اما همونم به قدری جذاب بود که برام شد به یاد موندنی و فقط تونستم زوریخ رو ببینم همین.
زوریخ دروازه سوئیس بود تهش میتونستی کوه های آلپ رو ببینی. خونه هاشون همه حالت سنتی خودشون رو حفظ کردن و تقریبا بهترین نظم توشون دیده میشه همه خونه هاشون یا حالت کلیساطوری داشت یا همشون شیب دار بود سقفاشون من واثعا لذت بردم از دیدن شهرش. نظم بین ساختمون هایی که بلنمند و کوتاه توشون هست و خیابوناشون مرزای مشخصی دارن این شهر پر از موزه و گالری های هنری خاصی بودن که میتونستی توشون یه عاااالمه آثار و سبک های عجیب غریب و زیبا و خارق العاده ببینی برای اهل هنر اینجا بهترین جا میتونه باشه.
از فلورانس می تونم فقط به زیبایی کلیسای سنت ماریا اشاره کنم جایی که همه بعد از لندن میان اینجا رو ببینن. برج ناقوسش هنوز صداش تو گوشم میپیچه و تو خوابام میبینمش تلالوی رنگی که توی اونجا بود به شدت به من نیرو میداد قدری منو به خودم فرو میبرد که میخواستم ساعتها بشینم و به خودم فکر کنم. مجسمه های میکل آنژ اونجا بود نقاشیاش همه در و دیواراشو پر کرده بود غوغا میکرد اصلا به مرز دیووونگی میکشوند منو واقعا مسحورش شدم حیف که نتونستم برم کلیسای نوتردام رو ببینم اما تعاریفی که از اونجا هم شنیدم کم از این کلیسا نداشت
نفیسه 23 آبان 96
1
با تجربه ای که از سفر به کشورهای اروپایی دارم اروپا فقط به درد گردش و تفریح میخوره مگر اینکه آدم کاری ای باشید تا بتوانید از پس شرایط کاری و زندگی نسبتاً سخت اروپا بر بیاین. کشورهای اروپایی قوانین سفت و سختی دارن و رعایت نکردنشون مجازات های سختی داره. طبق تجربه خودم کشور سوئد بهترین کشور اروپایی برای زندگی است.
علی 23 آبان 96
1
آقا لندن برید قشنگ انگار هری پاتر براتون زنده میشه همه خونه های قدیمیش کلیساهاش و کلی چیزای خوشگلش همه و همه من یکیو اول یاد هری پاتر و اتاق دامبلدور و میسترهاش مینداخت بعدشم سریال های انگلیسی زبون.
کاخ باکینگهام هم همینجور اتاق های مجللی داره که اصلا حیرت میکنی اون ملکه ها و شاه ها چه زندگیایی داشتن ما چه زندگی ای.
حتما یه سریا رو دیدید رفتن لندنم اومدن با کلی چهره معروف عکس انداختن دقیقا جایی رفتن که مجسمه هاشون عین خودشون بود انقدر واقعی و خوب درست کرده بودن آدم حتی شک هم نمیکرد فکر کنید لیدی گاگا هم بود که شخصیت معروفیه و محبوب من :)
سنت پل هم یه کلیسا و پل زیبا داره از رودخونه رد میشه که از دور میتونید بزرگترین چرخ و فلکش رو هم ببینید اسمشم لاندن آی بود. تمام اینایی که گفتم رو میتونین از بالای برج شارد ببینید و از منظره کل لندن که مثل بام تهرونه مثلا الکی لذت ببرین.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر