امتیاز 5 از 5 | از بین 294امتیاز دهنده به تور اروپا نوروز 97

تور اروپا نوروز 97

در ادامه صفحه تور اروپا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اروپا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور اروپا آن دسته از تور هایی می باشد که با توجه به هزینه های بالای آن گردشگران خاص خود را دارد.اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که قصد دارید نوروز خود را متفاوت بگذرانید می توانید انواع تور اروپا نوروز 97 را انتخاب نمایید.
قاره اروپا به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و داشتن جنگل های انبوه و سر سبز لقب قاره ی سبز را به خود اختصاص داده است.
گردشگران تور اروپا نوروز 97 توجه داشته باشند که این قاره درست در نیم کره شمالی واقع گردیده که دومین قاره کوچک جهان پس از قاره اقیانوسیه به شمار می رود.
در سفر با تور های اروپایی مسافران می توانند انواع جاذبه های فرهنگی ، تاریخی ، تفریحی و گردشگری را مشاهده نمایند تمامی این جاذبه ها مناسب با هر نوع سلیقه ای نیز می باشد.
قابل توجه گردشگران تور اروپا نوروز 97 ، در میان شهر های اروپایی فرانسه با جذب حدود 80 میلیون توریست ، اسپانیا حدود 60 میلیون توریست و همچنین ایتالیا با جذب 46 میلیون توریست در سال بالا ترین آمار جذب توریست را از آن خود کرده است.
به طور کلی اروپا با مساحت 10 میلیون کیلومتر مربع جمعیتی حدود 730 میلیون نفر ار در خود جای داده که به خودی خود 11 درصد جمعیت جهان نیز می باشد.
مسافران تور اروپا نوروز 97 می توانند از جزایر مختلف این قاره علی الخصوص جزایر ایسلند و جزایر بریتانیا و همچنین از جاذبه های پر طرفدار می توان به رم ، لندن ، مسکو ، پاریس و برلین نیز اشاره کرد البته شایان ذکر است که گردشگران می توانند با انتخاب تور های ترکیبی اروپا به چند شهر مختلف آن سفر کنند.
مسافران تور اروپا با توجه به سلیقه ی شخصی خود می توانند هر فصل از سال را برای سفر انتخاب کنند که در این میان فصل بهار مصادف با نوروز زمان خوب و مناسبی برای سفر به شمار می رود.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری