امتیاز 5 از 5 | از بین 1525 امتیاز دهنده به تور ارمنستان زمینی

تور ارمنستان زمینی

در صفحه تور ارمنستان زمینی لیستی از انواع تورهای زمینی ارمنستان را مشاهده می کنید که اطلاعاتی درباره آژانس ارائه دهنده، نام هتل، تعداد شب و تاریخ رفت و برگشت ارائه شده است. تورها همگی دارای نرخ های بروز و بررسی شده توسط کارشناسان لحظه آخر هستند و شما می توانید در صورت نیاز، با آژانس های فعال در لحظه آخر جهت رزرو تور و انتخاب تور دلخواه خود تماس حاصل فرمایید.

اگر در میان صدها مقصد گردشگری خارجی به دنبال ارزان ترین و یکی از بهترین مقاصد هستید، ارمنستان بی شک یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. مقصدی که ایرانیان می توانند هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی به آن سفر کنند و تور زمینی ارمنستان، از جمله ارزان ترین تورهای خارجی است که گردشگران می توانند اخذ کنند.

ارمنستان کشوری 3هزار ساله در منطقه قفقاز است. ارمنستان در منطقه ای کوهستانی قرار دارد که لطف آن، زمستان های بسیار سرد و تابستان های نسبتاً خنکی در شهر حاکم است. ارمنستان به هیچ دریایی راه ندارد اما دریاچه سوان، یکی از توریستی ترین و خوش آب و هواترین مناطق ارمنستان به حساب می آید.

سفر ایرانیان به ارمنستان

ایرانیان برای سفر به ارمنستان نیازی به اخذ ویزا ندارند. این کشور در همسایگی ایران قرار داشته و ایرانیان می توانند با خودروی شخصی خود نیز به ارمنستان سفر کنند. تورهای ارمنستان به دو صورت زمینی و هوایی ارائه می شوند. تورهای هوایی یا ایرلاین های داخلی دارند یا خارجی که ایرلاین های داخلی مستقیم از مبدا تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)) به مقصد ایروان می روند اما ایرلاین های خارجی علاوه بر هزینه بیشتری که دارند، ابتدا از مبدا تهران به سمت کشور خود رفته و پس از مدتی توقف در یکی از شهرهای کشور خود به مقصد ایروان پرواز می کنند.

چرا تور زمینی ارمنستان؟

تور ارمنستان زمینی از جمله تورهای زمینی خاص به حساب می آید که به مراتب ارزان تر از تورهای هوایی بوده و هزینه آن گاه با تورهای داخلی برابری می کند. اتوبوس هایی که برای تور ارمنستان زمینی ارائه می شوند جزء اتوبوس های بزرگ و راحت است تا گردشگران در طول مسیر 12 تا 15 ساعته برای رفت و برگشت احساس آرامش داشته باشند. همچنین در صورتیکه تور ارمنستان زمینی اخذ کردید و همسفران شما افراد بانشاطی بودند بدانید که سفر زمینی به ارمنستان یکی از بهترین خاطرات سفر را برایتان رقم خواهد زد.

برای سفر به ارمنستان به صورت زمینی، اتوبوس می بایست به شهر تبریز و مرز نورودز برود. در گذشته راه های مختلفی به غیر از مرز نورودز وجود داشته که بخاطر اختلافات میان ارمنستان و آذربایجان نابود شده اند. مسیر نوردوز تا ایروان مسیری سرسبز است که نظیر ندارد هرچند با نزدیک شدن به شهر از سرسبز بودنش کاسته می شود و این نکته را هم در نظر بگیرید که جاده نوردوز-ایروان مسیری پر از پیچ و خم بوده و هیجان و ترس جالبی هم دارد.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر