امتیاز 5 از 5 | از بین 5317 امتیاز دهنده به تور ارزان پاتایا

تور ارزان پاتایا

ارائه تورهای پاتایا به سواحل و جزایر بکر و دیدنی پاتایا توسط معتبرترین آژانس های مسافرتی همراه با خدماتی مانند ویزای تایلند، رزرو هتل در پاتایا و... در این صفحه از وب سایت لحظه آخر قرار دارد و می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

شهر پاتایا، توریستی ترین شهر تایلند به حساب می آید چراکه این شهر دارای زیباترین معابد، آرام ترین سواحل، جزایر توریستی و غیره بوده و این موارد باعث شده پاتایا، اولویت اول گردشگران در سفر به تایلند باشد.

در سفر به پاتایا گردشگران می توانند از معابدی مانند معبد باشکوه حقیقت، کوه بودا که دارای رکورد بزرگترین تصویر حکاکی شده در جهان می باشد، باغ زیبای نانگ نوچ و صدها جاذبه های دیدنی دیگر بازدید کنند تا با فرهنگ و تاریخ مردم تایلند بیشتر آشنا شوند. همچنین خیابان معروف واکینگ استریت که پاتوق شبانه گردشگران و بومیان است، گالری هنر در بهشت هنر، سواحلی مانند کوه لاران، بن آمفور، جزایر مرجانی و فی فی از بهترین تفریحاتی هستند که توصیه می شود گردشگران در سفر به پاتایا آن ها را از دست ندهند.

مردم پاتایا و بطور کلی تایلند، قوانین و فرهنگ جالبی دارند و توصیه می شود گردشگران در سفر به این شهر همواره آشغال و آدامس خود را به بیرون پرتاب نکرده، به دلیل ارزش و احترام والای پادشاه و سلطنت تایلند، هیچ گاه درباره پادشاه صحبت نکرده و به دلیل چاپ عکس پادشاه بر روی پول رایج تایلند، پای خود را بر روی آن نگذارند. همچنین تایلندی ها به بودا و راهبه ها احترام و ارزش زیادی قائل اند لذا گردشگران هنگامی که وارد معبدی می شوند، کفش های خود را می بایست دربیاورند، به راهبه ها احترام بگذارند، هنگامی که در جمعی درحال شروع به غذا خوردن هستند ابتدا می بایست راهبه ها شروع به غذا خوردن کنند، و همچنین، سر که مقدس ترین عضو بدن برای تایلندی ها می باشد تنها آن ها مجاز به لمس کردن سر هستند.

گردشگران برای سفر به پاتایا می بایست هزینه قابل توجهی را پرداخت کنند اما می توانند جهت اخذ تور ارزان پاتایا، در دوران لو سیزن که مصادف می شود با ماه های ژوئن تا اکتبر به این شهر سفر کنند تا علاوه بر کاهش هزینه سفر، از تخفیف ها و آفرهای که بر روی پیکج ها اعمال می شود بهرمند شوند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر