امتیاز 5 از 5 | از بین 3621 امتیاز دهنده به تور ارزان تفلیس

تور ارزان تفلیس

در صفحه تور ارزان تفلیس، لیستی از بروزترین تورهای ارزان زمینی و هوایی تفلیس را مشاهده خواهید کرد که توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده اند. نرخ تمامی تورها همه روزه توسط کارشناسان لحظه آخر بررسی می شود و در صورتیکه تور مورد نظر از لحاظ تعداد شب، هتل، پرواز و غیره را پیدا نکردید می توانید با آژانس های فعال در لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تفلیس که یکی از محبوب ترین شهرهای خارجی در میان ایرانیان است، شهری می باشد که هم هزینه ای به اندازه یک تور اروپایی دارد و هم هزینه ای شاید کمتر از یک سفر به کیش. اما همواره راه های مختلفی وجود دارد تا بتوان از هزینه سفر خود کاست.

چگونه سفر ارزانی به تفلیس داشته باشیم؟

  • اگر وقت و حوصله‌اش را دارید، میتوانید به صورت زمینی سفر کنید. عموماً تورهای زمینی تفلیس هزینه به مراتب کمتری نسبت به تورهای هوایی دارند هرچند این کاهش هزینه در قبال افزایش زمان سفر و دغدغه های مسیرها می باشد.
  • همواره به دنبال تورهای لحظه آخری تفلیس بگردید. تورهای لحظه آخری تورهایی هستند که تخفیف های بالایی بر روی آن ها اعمال شده و تفلیس آن را مدیون لغو روادید شدن گرجستان می داند هرچند گردشگرانی می توانند تور لحظه آخری تفلیس را اخذ کنند که آماده سفر بوده و ممکن است بعد از اخذ تور، یک ساعت دیگر پروازش باشد.
  • در میان تورهای هوایی تفلیس، تورهایی را انتخاب کنید که ایرلاین داخلی دارند چراکه هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر ایرلاین ها دارند. همچنین به غیر از ایرلاین های داخلی، ایرلاین گرجستان هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.
  • تفلیس جاهای دیدنی بسیاری دارد و برای بازدید از آن ها می بایست روزها و ماه ها زمان گذاشت و همچنین با توجه به اینکه برخی از جاهای دیدنی تفلیس نیاز به تهیه بلیط دارند، پیشنهاد می شود تنها از معروف ترین جاهای دیدنی تفلیس بازدید کنید.
  • از رستوران محلی کوچک تا رستورانی بزرگ و لوکس، اگر به دنبال غذای سنتی هستید بدانید که تمام این رستوران ها غذاهایی با طعم یکسان دارند و در صورت انتخاب رستوران لوکس و گران، هزینه بیشتری برای تزئین و فضا پرداخت می کنید.

ارزانترین زمان سفر به تفلیس

با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی تفلیس، فصل تابستان مصادف با گرانترین و شلوغ ترین زمان سفر به تفلیس است و در مقابل آن، در فصول پاییز و زمستان بخاطر کاهش دما و افزایش بارندگی تقاضا برای این مقصد کاهش پیدا کرده و هزینه های سفر هم به مراتب کاهش می یاید.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر