امتیاز 5 از 5 | از بین 3047 امتیاز دهنده به تور ارزان باتومی

تور ارزان باتومی

در صفحه تور ارزان باتومی، لیستی از بروزترین تورهای ارزان زمینی و هوایی باتومی را مشاهده می کنید. این تورها توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها همواره مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین در صورتی که تور دلخواه خود را پیدا نکردید نمی توانید با آژانس های معتبر لحظه آخر در تماس باشید.

باتومی، جزء ارزان ترین مقاصد ساحلی برای ایرانیان است هرچند می توان ارزان تر هم به باتومی سفر کرد. در کنار هزینه های سفر مانند رستوران ها، مراکز خرید و تفریحات مختلف، راه هایی هم وجود دارد که از هزینه سفر کاسته می شود.

انواع تورهای ارزان باتومی

تور هوایی باتومی

گردشگرانی که قصد دارند به صورت هوایی به باتومی سفر کنند، معمولاً با دو نوع ایرلاین روبرو می شوند. دسته اول ایرلاین های خارجی هستند که شاید امکانات و خدمات بهتری داشته باشند اما در نظر بگیرید این ایرلاین ها ابتدا از مبدا تهران به شهر خود رفته و سپس به مقصد باتومی می روند لذا هزینه بیشتری هم دارند. اما دسته دیگر شامل ایرلاین های داخلی که برای باتومی پرواز دارند و ایرلاین گرجستان است و این ایرلاین ها مستقیم به مقصد باتومی می روند هرچند ممکن است ایرلاین گرجستان هم هزینه به مراتب بیشتری هم نسبت به ایرلاین های داخلی داشته باشد.

تور زمینی باتومی

برای سفر به باتومی به صورت زمینی، گردشگران می توانند از انواع تورهای زمینی باتومی استفاده کنند و هم می توانند با خودروی شخصی سفر کنند اما لازم است بدانید سفر با خودروی شخصی، هزینه های زیادی را بر دوش گردشگران می گذارد مانند پلاک کاپوتاژ، گواهینامه بین المللی و غیرخ.

تور لحظه آخری باتومی

باتومی جزء آن دسته از مقاصدی است که ایرانیان بدون ویزا می توانند به مدت 45 روز در خاکش اقامت داشته باشند (به صورت گردش و تفریح) لذا به لطف عدم نیاز به تعیین وقت سفارت و هزینه های جانبی آن، تورهای لحظه آخری هم برای باتومی ارائه می شوند. تورهای لحظه آخری به آن دسته از تورهایی گفته می شود که نهایت 1 یا 2 روز تا شروع تور باقیمانده و ارائه دهنده تور جهت تکمیل ظرفیت خود، بر روی تورش تخفیف های گاه تا 70 درصد اعمال می کند لذا افرادی که تور لحظه آخری اخذ می کنند همواره برنده خواهند بود.

راهکارهای کاهش هزینه سفر به باتومی

  • گردشگران برای سفر به باتومی، در کنار هزینه بلیط سفر، هزینه های مختلفی مانند هتل دارند. در بحث هتل پیشنهاد می شود گردشگران به سراغ هتل های 4 ستاره بروند چراکه هتل های 3 ستاره باتومی چندان جالب نبوده و پرداخت اندک هزینه بیشتر، می توانند هتل های 4 ستاره با امکانات و خدمات مناسب را انتخاب کنند.
  • غذاهای سنتی باتومی یکی از بی نظیرترین تجربه های سفر به باتومی هستند. از آنجایی که مردم باتومی بر روی غذاهایشان تعصب خاصی دارند لذا پیشنهاد می شود بجای رفتن به لوکس ترین رستوران باتومی، به رستورانی بروید که به قول خودمان، پول جایش را نمیگیرد.
  • برای خرید کردن گردشگران هم می توانند به مراکز خرید لوکس و معروف شهر مراجعه کرده و هم می توانند به بازارهای سنتی مراجعه کنند اما پیشنهاد می شود اگر قصد تهیه سوغاتی و صنایع دستی باتومی را دارید، بازارهای سنتی علاوه بر تنوع به مراتب بیشتر نسبت به مراکز خرید، قیمت های ارزان تری هم دارند.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر