امتیاز 5 از 5 | از بین 1122 امتیاز دهنده به تور ارزان ایروان

تور ارزان ایروان

در صفحه تور ارزان ایروان با لیستی از ارزانترین تورهای ایروان روبرو می شوید که تمامی تورها توسط آژانس های فعال در لحظه آخر ارائه شده اند. همچنین در کنار انتخاب تور دلخواهتان می توانید با راهنمای کامل سفر به ایروان به همراه اطلاعات جامع درباره تمامی جاهای دیدنی ایروان هم آشنا شوید.

ایروان، ارزانترین مقصد خارجی، شهری که خیلی از مردم ترجیح می دهند بجای کیش، به ایروان سفر کنند تا سبک زندگی و سفر متفاوتی را تجربه کنند. با اینکه ایروان یکی از ارزانترین مقاصد بوده و در برخی موارد هم قیمت و یا ارزانتر از کیش می باشد اما راه هایی هم هستند که هزینه سفر را می توان به اندازه سفر به مشهد هم کاهش داد.

راه های مختلف جهت کاهش هزینه سفر به ایروان

  • انتخاب تور زمینی؛ ارمنستان کشوری در همسایگی شمال غرب ایران است و ایرانیان می توانند هم با اتوبوس و هم با خودروی شخصی به ایروان سفر کنند. در میان تورهای مختلف، تور زمینی ایروان جزء ارزانترین تورهای ایروان به حساب آمده و هزینه آن به مراتب کمتر از تور هوایی است هرچند گردشگران میانگین 12 الی 15 ساعت در مسیر هستند و در کنار مشکلات راه، از طبیعت سبز ارمنستان هم لذت می برند.
  • تورهای آفری ایروان؛ در میان تورهای مختلف ایروان، برخی از تورها ممکن است ایرلاین بر روی بلیط هایش تخفیف بگذارد یا هتل انتخاب شده بر روی قیمت اتاق هایش تخفیف گذاشته باشد لذا گردشگران با انتخاب تورهای آفری می توانند هزینه سفر کمتری را پرداخت کنند.
  • تورهای لحظه آخری ایروان؛ بهترین و محبوب ترین تور ایروان، تورهای لحظه آخری است. تورهایی که معمولاً در فصل لو سیزن ارائه شده و شامل تخفیف های مختلفی هستند.

نکاتی درباره تور ارزان ایروان

همواره درمیان تورهای ارزان، به هتل انتخاب شده و برنامه های مختلف تور دقت کنید. برخی از هتل ها در قبال هزینه پرداختی، امکانات و خدمات چندانی را ارائه نمی دهند. برای بازدید از جاهای دیدنی ایروان خوب است تنها از معروف ترینِ آنها بازدید کنید. همچنین خوب است بدانید اکثر تورهای زمینی ایروان، هتل های 3 ستاره را انتخاب می کنند اما سعی کنید همواره به دنبال هتل های 4 ستاره باشید.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر