امتیاز 5 از 5 | از بین 360امتیاز دهنده به تور آنتالیا نوروز 97

تور آنتاليا نوروز 97

در ادامه صفحه تور آنتاليا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آنتاليا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

آنتالیا یکی از زیبا ترین شهر های ساحلی کشور ترکیه به شمار می رود که به دلیل شرایط آب و هوایی و جوی منحصر به فردی که دارد فصل بهار و تابستان طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می کند به همین دلیل در فصل بهار که مصادف با عید ایرانیان است بیش تر مسافران تور آنتالیا نوروز 97 را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.
امروزه آنتالیا در میان 80 شهر ساحلی ترکیه از بهترین شهر های ترکیه محسوب می گردد که در قسمت شمال غربی ترکیه و در میان کوه توروس و دریای مدیترانه واقع شده است.
چنان چه گردشگران تور آنتالیا نوروز 97 برای اولین بار به این شهر ساحلی سفر می کنند مطلع باشند که برای رسیدن به آنتالیا ابتدا به فرودگاه اسپارتا رفته و از آن جا برای شهر آنتالیا همراه تور گردشگری خود پس از طی کردن سه ساعت به شهر آنتالیا خواهید رسید.
گردشگرانی که تور آنتالیا نوروز 97 را انتخاب می کنند بدانند که آب و هوا در این ماه بسیار ایده آل و آفتابی است و می توانید تمامی تفریحات ساحلی ، شنا در دریای مدیترانه و همچنین از پارک های آبی هیجان انگیز آنتالیا استفاده و سفر فوق العاده ای را برای خود و همسفرانتان به وجود آورید.
بیش تر مسافرانی که به آنتالیا سفر می کنند زمان عمده ی خود را در هتل ها می گذرانند به دلیل این که در هتل های آنتالیا تمامی امکانات تفریحی و رفاهی وجود دارد که مسافران به صورت نا محدود می توانند از آن ها استفاده کنند درست بر عکس استانبول که مسافران بیش ترین تایم سفر خود را به گشت و گذار در مکان های تاریخی و دیدنی می گذرانند و کمتر در هتل هستند.مسافران عزیز می توانند تور های نوروزی خود را از وب سایت لحظه آخر و آژانس های معتبر خریداری و سفر خوبی را در پیش داشته باشند.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری