امتیاز 5 از 5 | از بین 386 امتیاز دهنده به تور آلمان قیمت

تور آلمان قیمت

در ادامه صفحه تور آلمان قیمت می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آلمان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تور آلمان قیمت

1- کم هزینه ترین راه برای رفتن از مونیخ به برلین چه راهی است؟

پاسخ : یکی از متداول ترین راه های سفر به شهرهای آلمان استفاده از قطارهای تندرو است که هزینه ویژه آن 180 یورو است که می توانید با خرید بلیط های شبانه مقدار زیادی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.


2- قیمت اقامتگاه ها و هاستل های آلمان چه مقدار است؟

پاسخ : هاستل ها در آلمان به نسبت سایر کشورهای اروپایی ارزانتر و حدود شبی 20 یورو بوده که از کیفیت و استانداردهای اروپایی خوبی برخوردار هستند.


3- معروف ترین شهرهای توریستی آلمان چه شهرهایی است؟

پاسخ : مونیخ، کلن، فرانکفورت، برلین، داسلدورف، هایدلبرگ، هامبورگ، پوتسدام و...


4- در سفر به آلمان چه لباسی مناسب است؟

پاسخ : از انجا که آلمان کشوری سردسیر است، لباس سفر شما بستگی بسیار زیادی به فصلی دارد که قصد سفر به آلمان را دارید. اگر در تابستان بروید، حتما ژاکت و لباس گرم همراه داشته باشید اگر در زمستان عازم آلمان می شوید، کاپشن و لباس های گرم بسیار توصیه می شود.


نظرات کاربران

مائده 6 آذر 98
0
تو کشورهای اروپایی بهترین راه برای رفت و آمد، اتوبوسه. تاکسی تو کشورهای اروپایی واقعا لوکس حساب میشه و مردم استفاده نمی کنن بخصوص توریست ها. خوبی آلمان اینه که از تهران به مهمترین شهرهاش پرواز مستقیم داره اما خب اگه دنبال سفر ارزون به اروپا یا آلمان هستید بهتره بلیط هایی رو بگیرید که توقف دارن مثلا من با حدود 12 میلیون رفتم درحالی که میتونستم با پرواز های ارزون ایزی جت برم تو دبی توقف کنم و از اونجا برم فرانکفورت یا برلین تازه قیمتش هم ارزونتر حدود 7 تومان درمیومد اما من دنبال راحتی بودم و نمیخواستم الاف بشم دیدید که پروازهای ایران هم همش الافی داره من میخواستم با پرداخت هزینه این رو به حداقل برسونم. حدود 6 ساعت طول کشید با پرواز لوفتانزا برای ترکیش ایر لاین رسیدم به برلین و از اونجا هم یه راست رفتیم هتل یکی دوساعتی یچی خوردیم و دیگه راهی خیابونا شدیم. ماها چون تعدادمون زیاد بود یه ماشین کرایه کردیم برای اینور اونور رفتنمون که اینجوری هم به صرفه تر بود هم هرجا که میخواستیم میتونستیم راحت بریم. ارزشش رو داشت اگه ساعتی هم پرداخت می کردیم.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر