امتیاز 5 از 5 | از بین 231 امتیاز دهنده به تور آلانیا نوروز 97

تور آلانیا نوروز 97

در ادامه صفحه تور آلانیا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آلانیا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

آلانیا یکی از شهر های تاریخی و ساحلی در کشور ترکیه می باشد که در فاصله ی 135 کیلومتری آنتالیا واقع گردیده است.در این شهر ساحلی زیبا جاذبه های توریستی و تاریخی متعددی وجود دارد به همین دلیل بسیاری از مسافران تور آلانیا نوروز 97 را انتخاب می کنند و ترجیح می دهند تعطیللات خود را در آلانیا بگذرانند.
به طوری کلی شهر ساحلی آلانیا جزی از منطقه ی آنتالیا به شمار می رود که بازدید کنندگان پس از گذشت منطقه ی بلک ، ماناوگات و سیده در آنتالیا به شهر آلانیا نیز خواهند رسید.
شهر ساحلی آلانیا با نوار ساحلی طولانی ، هتل های مختلف ، انواع رستوران ها ، کافه های ساحلی ، طبیعت بکر و دیدنی و همچنین انواع خدمات تفریحی و آبی سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.
قابل توجه گردشگران تور آلانیا نوروز 97 ، این شهر زیبا در یک قسمت به واسطه ی دریا و در قسمتی دیگر توسط Taurus احاطه شده است که اختلاف سطح بالا ترین نقطه ی آن به 1000 متر نیز می رسد.
مسافران تور آلانیا نوروز 97 برای سفر به این شهر باید خود را با پرواز به فرودگاه آنالیا برسانند و بعد از آن از فرودگاه آنتالیا که حدود 140 کیلومتر با آلانیا فاصله دارد به صورت زمینی خود را به آلانیا برسانید.همچنین پرواز های داخلی از آنکارا و استانبول به آنتالیا پرواز دارند که می توانید به صورت ترکیبی سفر کنید و خود را با این پرواز ها به آنتالیا برسانید.
آب و هوای آلانیا در فصل تابستان گرم و مرطوب و زمستان های معتدل و مرطوبی دارد همچنین فصل بهار و پاییز فوق العاده و معتدل و مدیترانه ای می باشد با این اوصاف برای کسانی که قصد سفر نوروزی را دارند انتخاب تور آلانیا پیشنهاد خوبی به شمار می رود.

آخرین نظرات ثبت شده
محبوبه نيكنام 8 فروردین 1397
2
تور 3شب و 4 روز آلانيا از 9 فروردين
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری