امتیاز 5 از 5 | از بین 3822 امتیاز دهنده به تور آفر دبی

تور آفر دبی

فهرستی از به روزترین تورهای دبی، تورهای ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی به وسیله آژانس های مسافرتی معتبر با شرکت های هواپیمایی متنوع و امکاناتی مانند ویزای دبی، رزرو هتل در دبی و... در این صفحه از وبسایت لحظه آخر قابل مشاهده است که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

اگر به دنبال مقصدی با بهترین و لوکس ترین امکانات، خدمات، هتل ها، جاهای دیدنی، تفریحات و غیره هستید، دبی یکی از گزینه های محبوب است که تجربه سفر و زندگی متفاوتی را در آن خواهید داشت. دبی یکی از لوکس ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است و این موضوع باعث شده برای گردشگران ایرانی سفر به دبی گران تمام شود.

گردشگران جهت سفر به دبی می بایست نسبت به اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام کنند و معمولاً ویزاهای توریستی دبی چند روزه صادر می شود لذا گردشگران در صورتیکه به دنبال راه های کاهش هزینه سفر هستند نمی توانند انواع تورهای لحظه آخری دبی را اخذ کنند لذا تورهای دبی به صورت آفر ارائه می شود. آفرها شامل تحفیف هایی که هتل بر روی اتاق ها ارائه داده، تخفیف بلیط جاهای دیدنی و تفریحات دبی، تخفیف بلیط های هواپیما و آفرهایی که بر روی تور جهت تکمیل ظرفیت ارائه می شود می باشد.

لازم به ذکر است در اکثر مواقع، تورهای آفری دبی در دوران "لو سیزن" یا دوران کم گردشگر ارائه می شود. دوران لو سیزن دبی فصل های بهار و تابستان بوده و بخاطر آب و هوای بسیار گرم و شرجی این شهر، کمتر گردشگری به دبی سفر کرده و تورها می بایست ظرفیت خود را تکمیل کنند لذا آفرهای مختلفی بر روی تورها اعمال می شود.

نظرات کاربران

رضایی 11 آبان 98
2
اگر میخواین سفر به دبی ارزان ترین داشته باشین و از خدمات آفر بهرمند شوید می بایست در دوران به اصطلاح لو سیزن یا کم گردشگر به دبی سفر کنید. اصولا همه مقاصد گردشگری دارای فصل های لو سیزن و های سیزن بوده و فصل لو سیزن معمولا مصادف است با فصل بدترین شرایط آب و هوایی بطور مثال کشورهای اروپایی، تابستان بهترین زمان سفر هستند و فصل زمستان بخاطر شرایط برف و باران خیلی کم گردشگر آنجا سفر می کند لذا فصل زمستان فصل لو سیزن اروپا به حساب می آید. اما دبی فصل زمستان فصل های سیزن است چرا که در این فصل هوا با اینکه به شدت گرم و شرجی است ولی در پایین ترین دمای خود به سر میبرد لذا در این دوران هزینه سفر و قیمت پرواز و تور و غیره به شدت افزایش می یابد اما اگر میخواهید تورهای آفری داشته باشید و از تخفیف های مختلف بر روی پکرج تور خود برخوردار شوید لازم است که در دوران لو سیزن و فصل تابستان به دبی سفر کنید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر