امتیاز 5 از 5 | از بین 2558 امتیاز دهنده به تور آفر آنتالیا

تور آفر آنتالیا

تور آفر آنتالیا از محبوب ترین و پر متقاضی ترین تور ها میان گردشگران ایرانی می باشد، در این قسمت می توانید لیستی از تور های آنتالیا را به همراه نرخ های واقعی و توضیحات کامل شامل مدت زمان اقامت، قیمت، ایرلاین و آژانس برگزار کننده تور، مشاهده نمایید.

شهر ساحلی آنتالیا ترکیه در سال های اخیر بیش از پیش مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته و حجم زیادی از مسافران در طول سال این شهر را برای سفر های خود انتخاب می کنند. در این بین اغلب مسافرانی که برای سفرهای خود خرید تور را ترجیح می دهند، با اصطلاح تور آفر یا تور آفری آشناییت داشته باشند. با این وجود ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی درباره تور آفر آنتالیا در اختیار گردشگران و مسافران عزیز قرار دهیم.

تور آفر یا تور آفری چیست؟

تور آفری معمولا به تور هایی اطلاق می شود که در آن آژانس های مسافرتی بلیط های چارتری خود را به دلایل مشخص با قیمت پایین تر به فروش می رسانند. به پکیج های این چنینی که توسط فروشنده تور آف می خورند، اصطلاحا تور آفری گفته می شود.

تور آفر آنتالیا نیز در واقع تور هایی هستند که در شرایط خاصی که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم، با قیمت پایین توسط آژانس های مسافرتی عرضه شده و در اختیار مسافران قرار می گیرند.

شرایطی که باعث می شود یک فروشنده یا چارتر کننده تور، پکیج خود را آف زده و با قیمت پایین بفروشد:

1. یکی از رایج ترین شرایطی که در آن شاهد فروش تور آفر آنتالیا توسط آژانس های مسافرتی هستیم، زمانی است که حداقل دو الی سه روز، به روز پرواز مانده باشد و هنوز تعدادی از تورهای یک پکیج مسافرتی به فروش نرفته باشد. در این شرایط چارتر کننده برای آن که صندلی های خالی را به هر شکلی که شده پر کند، تورهای باقیمانده را با قیمت بسیار پایین به عنوان یک تور آفر آنتالیا به فروش می رساند.

2. شرایط دیگری که منجر به فروش تور آفر آنتالیا توسط آژانس های مسافرتی می شود زمانی است که اکثر هتل های رزرو شده خالی مانده است. در این شرایط برای اینکه کارگزار تمام اتاق های هتل را با مسافر پر کند، هزینه اقامت را تا حد زیادی پایین می آورد که در نتیجه باعث می شود قیمت تور نیز کاهش یافته و با عنوان تور آفر آنتالیا به فروش می رسد.

3. علاوه بر موارد ذکر شده، در فصول کم گردشگر نیز که تقاضای مسافران برای خرید تور کاهش می یابد، آژانس های هواپیمایی تورهای خود را با تخفیف های ویژه و با قیمت های بسیار پایین تر عرضه می کنند. به عبارت دیگر در یک بازه زمانی به خصوص که برای مقصد آنتالیا غالبا فصل های پاییز و زمستان است، ارائه تورهای آفری آنتالیا از جانب آژانس های هواپیمایی بیشتر به چشم می خورد. چرا که با شروع فصل پاییز هوای آنتالیا رو به سردی رفته و تقاضای خرید تور تا آخر زمستان با کاهش چشمگیری رو به روست.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر