امتیاز 5 از 5 | از بین 201 امتیاز دهنده به تور آفریقا نوروز 97

تور آفریقا نوروز 97

در ادامه صفحه تور آفریقا نوروز 97 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آفریقا نوروز 97 آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

آفریقا به عنوان سومین قاره ی پهناور دنیا بعد از آسیا و اروپا شناخته شده است.به طور تقریبی مساحت آن 30 میلیون کیومتر است که حدود 20 درصد از خشکی های زمین را در بر گرفته است.
قابل توجه گردشگران عزیز تور آفریقا نوروز 97 ، این کشور از قسمت شمال شرق به دریای سرخ ، کانال سوئز ، از قسمت شمال به دریای مدیترانه ، از قسمت جنوب شرق به اقیانوس هند ، از قسمت شرق به خلیج عدن و همچنین از قسمت غرب به اقیانوس اطلس محدود می گردد.
مسافران عزیز تور آفریقا نوروز 97 مطلع باشند که بزرگ ترین کشور آفریقا الجزایر و کوچک ترین منطقه ی آن نیز جزایر سیشل در اقیانوس هند نام دارد و همچنین کوچک ترین کشور ناحیه ی خشکی آن گامبیا نیز می باشد.
مسافرانی که می خواهند تور آفریقا نوروز 97 را تهیه کنند بهتر است اطلاعاتی در مورد آب و هوای آفریقا داشته باشند.کشور آفریقا در دو طرف خط استوا قرار گرفته به همین دلیل نواحی اقلیمی مناطق آن مختلف می باشد.به طور کلی آب و هوای این کشور گرمسیری تا فراشمالگان در بالاترین قله های کشور نوسان دارد.ناحیه های شمالی آن عمدتا بیابانی و مناطق بایر است و مناطق جنوبی آن نواحی جنگلی با باران های بسیار متراکم می باشد.
گردشگران عزیز که می خواهند به این کشور پهناور سفر کنند می توانند جاذبه های دیدنی فراوانی را مشاهده کنند که در این مقاله شما را با تعدادی از آن ها نظیر کیپ تاون ، بلومفونتن ، دوربان ، جونانسبورگ ، لندن شرقی ، پیترماریتزبورگ ، کیمبرلی ، پرتوریا ، بندر الیزابت ، سووتو ، کنیسنا ، اوتس هورن ، استلانبوش ، امپومالانگا و پارک ملی کروگر آشنا خواهیم کرد که می توانید در مدت زمان سفرتان به آفریقا بازدید و سفر خوب و متفاوتی را تجربه کنید.

آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری