امتیاز 5 از 5 | از بین 4557 امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به مالزی

ارزان ترین فصل سفر به مالزی

تورهای مالزی، تور کوالالامپور، تور سنگاپور و تور لنکاوی به توریستی ترین شهرها و جزایر مالزی ارائه شده توسط برترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی به همراه بهترین امکانات و خدماتی نظیر بلیط هواپیما مالزی، رزرو هتل مالزی، اخذ ویزای مالزی و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر عرضه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

مالزی کشوری برای تجربه زندگی متفاوت در آب و هوای شرجی و بارانی است. سالانه میلیون ها گردشگر به مالزی سفر می کنند تا در لوکس ترین هتل های ساحلی اقامت داشته، از جاذبه های تاریخی و دیدنی شهر بازدید کرده و در میان تفریحات هیجان انگیزش، بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنند.

مالزی بخاطر نزدیکی به خط استوا، آب و هوایی استوایی داشته و در اغلب روزهای سال، مالزی شاهد آب و هوایی گرم، شرجی و همراه با بارش باران های موسمی است اما در برخی از ماه های سال، میزان بارش باران تعیین کننده گران ترین و ارزان ترین فصل سفر به مالزی به حساب می آیند. در صورتیکه گردشگران قصد دارند به نقاط شرقی مالزی سفر کنند خوب است بدانند این قسمت از مالزی، اواخر فصل بهار و اوایل فصل تابستان بهترین زمان سفر بوده و فصل زمستان، می تواند ارزان ترین فصل سفر باشد.

اما قسمت غربی مالزی که شهرهای کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی را شامل می شود در فصل پاییز و زمستان شاهد کمترین میزان بارش باران بوده و اواخر فصل بهار تا اواسط فصل تابستان بخاطر بارش سنگین باران می تواند ارزان ترین فصل سفر باشند. بطور کلی فصل پاییز بارانی ترین فصل و فصل زمستان، به عبارتی خشک ترین فصل مالزی به کمترین میزان بارش به حساب می آیند.

لازم به ذکر است گردشگران همواره می توانند با انتخاب هتل مناسب، تورها و آفرهای ارائه شده هزینه سفر خود را کاهش دهند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر