امتیاز 5 از 5 | از بین 3822 امتیاز دهنده به ارزان ترین فصل سفر به دبی

ارزان ترین فصل سفر به دبی

فهرستی از به روزترین تورهای دبی، تورهای ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی به وسیله آژانس های مسافرتی معتبر با شرکت های هواپیمایی متنوع و امکاناتی مانند ویزای دبی، رزرو هتل در دبی و... در این صفحه از وبسایت لحظه آخر قابل مشاهده است که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

دبی مقصدی لوکس و گران بخصوص برای گردشگران ایرانی به حساب می آید چرا که در دبی بهترین تفریحات، لوکس ترین جاذبه ها، مراکز خرید و هتل ها وجود داشته و گردشگران برای سفری چند روزه به این شهر هزینه های بالایی را می بایست پرداخت کنند. اما همواره راه هایی وجود دارد تا از این هزینه ها کاسته شده و گردشگران تجربه سفری ارزان به دبی را داشته باشند.

با توجه به آب و هوای دبی اگر قصد دارید در فصل زمستان به این شهر سفر کنید خوب است بدانید که در این مدت بخاطر هوای مطلوب دبی، شلوغ ترین فصل این شهر بوده و نه تنها در میان انبوهی از گردشگران می بایست در شهر قدم بزنید بلکه علاوه بر افزایش چشمگیر هزینه تور مانند بلیط هواپیما، هتل و غیره، بخاطر برگزاری فستیوال ها و نمایشگاه های مختلف باز هم شاهد افزایش هزینه خواهیم بود.

اما اگر به دنبال ارزان ترین سفر به دبی هستید خوب است بدانید در فصل تابستان بخاطر گرم و شرجی بودن هوای شهر، گردشگران بسیار کمی به دبی سفر می کنند لذا اکثر هتل های دبی بر روی قیمت اتاق های خود تخفیف های مختلف قرار داده، بلیط ها بخاطر تکمیل ظرفیت دارای تخفیف شده و تورها هم قیمت های کمتری خواهند داشت. لازم به ذکر است در این دوران در کنار کاهش قیمت ها، آفرهای مختلفی هم بر روی انواع تورها اعمال می شود و همچنین خوب است بدانید به دلیل اینکه برای سفر به دبی می بایست نسبت به اخذ ویزای توریستی اقدام کرده و ویزا بین 1 تا 3 روز ارائه می شود، تورهای لحظه آخری برای این مقصد گردشگری ارائه نمی شود.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر