امتیاز 5 از 5 | از بین 4554 امتیاز دهنده به ارزانترین فصل سفر به مالزی

ارزانترین فصل سفر به مالزی

تورهای مالزی، تور کوالالامپور، تور سنگاپور و تور لنکاوی به توریستی ترین شهرها و جزایر مالزی ارائه شده توسط برترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی به همراه بهترین امکانات و خدماتی نظیر بلیط هواپیما مالزی، رزرو هتل مالزی، اخذ ویزای مالزی و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر عرضه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

مالزی، کشوری توسعه یافته و از بهترین شهرهای گردشگری در دنیا به حساب می آید که همواره آب و هوای بارانی دارد که می تواند شرایط سفر را برای برخی از گردشگران دشوار کند. اما ماه ها و روزهایی هم هستند که مالزی در بهترین شرایط قرار داشته و دوران پرگردشگر خود را در آن میگذراند. اگر به دنبال ارزانترین فصل سفر به مالزی هستید در ادامه با ما همراه باشید و همچنین، لازم است بدانید شهرهای مختلف مالزی هرکدام دارای آب و هوای مختلفی در طول سال دارند.

اگر قصد دارید به شهر پنانگ سفر کنید، ماه های فوریه تا آوریل خلوت ترین و به مراتب ارزانترین ماه های سفر به پنانگ هستند چرا که در این ماه ها میزان بارش باران افزایش یافته و علاوه بر اینکه هزینه سفر کاهش محسوسی می یابد، گشت و گذار در شهر و رزرو هتل مورد نظر نیز به آسانی صورت میگیرد.

در صورتی که گردشگران قصد سفر به شهر لنکاوی را دارند خوب است بدانند لنکاوی که از 99 جزیره تشکیل شده است همواره آب و هوای گرم و شرجی داشته و گردشگران همواره در فصل سرما به این شهر سفر می کنند. فصل تابستان دمای هوا و میزان شرجی بودن به شدت افزایش می یابد لذا در صورتیکه توانایی کنار آمدن با شرجی بودن هوا را دارید، فصل تابستان خلوت ترین و ارزانترین فصل سفر خواهد بود.

کوالالامپور از محبوب ترین شهرهای مالزی و از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود. کوالالامپور بخاطر موقعیت جغرافیایی که دارد، دارای آب و هوای یکسانی در طول سال دارد و گردشگران می توانند دو فصل تابستان و زمستان را برای تجربه ارزانترین فصل سفر انتخاب کنند چراکه در فصل تابستان، هوا به شدت گرم و شرجی بوده و در زمستان نیز بارش باران وجود دارد.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر