امتیاز 5 از 5 | از بین 2773 امتیاز دهنده به ارزانترین تور اروپا

ارزانترین تور اروپا

تورهای اروپا به کشورهای توریست پذیر اروپا نظیر فرانسه، ایتالیا، آلمان و... را در این قسمت بیابید، ارائه تورها توسط آژانس های معتبر در مسیر اروپا می باشد و روزانه توسط آژانس های مسافرتی به روز می شوند، با کلیک بر روی پکیج های موجود و بررسی اطلاعات مربوط به قیمت، اقامت و اطلاعات پرواز نسبت به رزرو تور دلخواه خود اقدام نمایید.

در سفر به اروپا اولین و مهمترین چیزی که به ذهن هر گردشگری خطور می کند، هزینه های سفر است، همه گردشگران و توریست ها توقع هزینه های هنگفت به اروپا را دارند برای همین این سفر حتی یک هفته ای را برای خود تبدیل به رویا کرده اند. اما با کمی اطلاع یافتن از هزینه های سفر به اروپا و کشورهای اروپایی، جستجوی مقصدتان، هزینه های مربوط به غذا و هتل و رفت و آمد چیزی که در نهایت عایدتان می شود این است که در سفر به اروپا نیازی به پرداخت هزینه های آنچنانی نیست، درست است که ارزش پول ایران به مرور کمتر می شود، اما همچنان می توان با جستجوی مکان های توریستی و کشورهای ارزان اروپایی به اروپا سفر کرد. 
در سفر به اروپا لازم است نکاتی را مدنظر قرار دهید و آن این است که در مقصدتان مطمئن باشید و کشورهایی را انتخاب کنید که با نوع سلیقه و شخصیت شما سازگار باشد. بسیاری از کشورهای غربی اروپا در فصل های پر گردشگر مملو از جمعیت می شود و ممکن است به مذاق گردشگران زیادی سازگار نباشد، برای همین بهتر است این دسته از گردشگران در انتخاب مقصدهای توریستی خود دقت نظر داشته و عازم کشورهایی از اروپا شوند که در قسمت شرقی اروپا واقع هستند. همچنین عده زیادی از افراد که آرزوی سفر به اروپا را دارند، نگران هزینه های سفرشان هستند، به این دسته از افراد نیز پیشنهاد می کنیم از جاذبه های توریستی کشورهای غربی اروپا غافل نشوند و در برنامه سفرشان حداقل یک کشور را بگنجانند. همچنین نکته دیگری که لازم است بدانید این است که این دسته از افراد که به دنبال سفری اقتصادی به کشورهای اروپایی هستند بهتر است ارزانترین تور اروپا را تهیه کرده و در سفر خود در اقامتگاه های ارزانتر از هتل های چند ستاره اقامت گزینند؛ چرا که قیمت هتل های ستاره دار در اروپا و به طور کلی در کشورهای خارج از ایران نرخ و هزینه های بالایی دارند و برای افرادی مناسب است که قصد سفری لاکچری به اروپا را داشته و نگران مخارج سفر خود نیستند.
حال اگر بخواهیم درباره تورهای اروپایی صحبت کنیم لازم به ذکر این است که تورهای اروپایی شامل دو دسته عمده تک مسیره و ترکیبی می شوند که بسته به زمان اقامت، مقصد کشور اروپایی و همچنین خدمات ارائه دهنده توسط آژانس مسافرتی می تواند انواع متنوعی داشته باشد، اما به طور عمده تورهای کشورهای اروپایی طولانی مدت بوده و از 6 شب به بالا اقامت دارند. همچنین گردشگرانی که در پی تورهای ارزان اروپا هستند بهتر است در جستجوی تورهای اروپایی نهایت دقت را به عمل آورده چرا که ممکن است توری یافت شود که قیمت و خدمات آن با تورهای ترکیبی اروپا برابر باشد و بتوانید علاوه بر یک کشور اروپایی در زمان بیشتری یا حتی از کشورهای بیشتری دیدن کنید. اما چیزی که مسلم است این است که قیمت و زمان اقامت برای تورهای ترکیبی اروپا تا حدودی بیشتر از تورهای تک مسیره است و احتیاج است در سفرتان مبالغی در حدود 500 یورو الی 2000 یورو به همراه داشته باشید.
 

سوالات متداول ارزانترین تور اروپا

1- ارزانترین راه برای سفر داخل شهری به اروپا، اتوبوس است یا قطار؟

پاسخ : بسیاری از اتوبوس های اروپایی هستند که با هزینه های بسیار پایینی به بسیاری از شهرهای اروپایی سفر می کنند در این میان قطار و سوار شدن در آن، نه تنها آرامش و آسودگی شما را به همراه دارد، بلکه نسبت به اتوبوس هم تا حدودی می تواند ارزانتر باشد.


2- معمولا مقصد تورهای ارزان اروپایی چه کشورهایی است؟

پاسخ : تورهای اروپایی مقاصد متفاوتی دارند اما اغلب آنها از کشورهای اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، سوئد، هلند، مجارستان، وین، آلمان، یونان و... هستند که کشورهای یونان و ترکیه می تواند در میان باقی کشورهای اروپایی ارزانتر باشند.


3- مقرون به صرفه ترین پرواز برای سفر به اروپا چیست؟

پاسخ : برای آنکه بلیط هواپیما برای شما ارزانتر محاسبه شود، بهتر است پروازهای بدون توقف را انتخاب نکنید که پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال سفری ارزان به اروپا هستند، پرواز ایزی جت است.


4- فصلی که گردشگران کمتری به اروپا سفر می کنند چه زمانی است؟

پاسخ : غالب گردشگران در فصل های تابستان و پاییز عازم کشورهای اروپایی می شوند که همین مساله سبب می شود تورهای اروپا در این زمان متنوع، شلوغ و گرانتر باشند، اما می توانید برای فصل زمستان یا پیش از بهار به خصوص در زمان کریسمس بسیار ارزانتر رخ خلوت اروپا را تماشا کنید.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما