جاذبه های گردشگری

جستجو در جاذبه های گردشگری بر اساس شهر

موزه ‏اشتدلیک آمستردام

25 تیر 1397

شهر آمستردام که در کشور هلند قرار دارد جاذبه های متتعدی را در خود جای داده است ‏و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با یکی از موزه های آن یعنی موزه ‏اشتدلیک آمستردام در اختیار گردشگران تور آمستردام و همچنین کاربران عزیز سایت ‏لحظه آخر قرار دهیم.

ادامه مطلب

موزه کاپیتولین

24 تیر 1397

شهر رم شهری کهن و تاریخی می باشد که بازدید از آن علاقه مندان به تاریخ را سر وجد می آورد. در این شهر موزه های فراوانی وجود دارد که نمایانگر فرهنگ و هنر ایتالیا است، یکی از این موزه ها موزه کاپیتولین می باشد که در مکانی بکر و بر فراز یک تپه ساخته شده است. موزه کاپیتولین در قرن هفدهم و به واسطه میکل آنژ طراحی شده است.

ادامه مطلب

میکسر هاوس

23 تیر 1397

شهر بلگراد واقع در کشور صربستان، پایتخت و یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح در بلگراد به صربستان سفر کنند. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد. یکی از جاذبه های محبوب در بین گردشگران تور بلگراد، میکسر هاوس می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با میکسر هاوس در اختیار شما قرار دهیم.

ادامه مطلب

کاسادا موزیک

20 تیر 1397

کشور پرتغال یکی از مقاصد گردشگری محبوب می باشد و سالانه افراد زیادی از سراسر ‏دنیا به این کشور توریستی سفر می کنند. خوب است بدانید که یکی از بهترین خانه ‏های موسیقی جهان در این کشور قرار دارد

ادامه مطلب

تندیس مدیا باتومی

19 تیر 1397

شهر باتومی واقع در کشور گرجستان، یکی از شهر های بندری در کنار دریای سیاه می باشد. جاذبه های دیدنی و تفریحی بسیار زیاد این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح، تور باتومی را در برنامه سفر خود قرار دهند. یکی از جاذبه های دیدنی و بسیار جالب این شهر تندیس مدیا باتومی می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با تندیس مدیا باتومی در اختیار شما قرار دهیم.

ادامه مطلب

کوه ماترهورن

17 تیر 1397

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با کوه ماترهورن که یکی از جاذبه های ‏طبیعی کشور سوئیس است در اختیار گردشگران تور سوئیس و همچنین کاربران سایت ‏لحظه آخر قرار دهیم

ادامه مطلب

قلعه میرامار

16 تیر 1397

کشور ایتالیا دارای جاذبه های زیبا و دیدنی بسیاری می باشد که در این بین بناهای مستحکم و قلعه ها نیز مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار گرفته است. قلعه میرامار یکی از این بناها می باشد که در شمال شرق این کشور واقع شده است. قلعه میرامار در قرن نوزدهم، در خلیج تریست بنا گشت و عملیات ساخت آن از سال 1856 تا 1860 به طول انجامید.

ادامه مطلب

موزه جدید آکروپولیس

13 تیر 1397

پایتخت کشور یونان یعنی شهر آتن جاذبه های گردشگری متعددی را در خود جای داده ‏است و سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از این جاذبه ها به این شهر ‏زیبا و توریستی سفر می کنند ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با موزه ‏جدید آکروپولیس که یکی از معروف ترین جاذبه های شهر آتن می باشد در اختیار ‏گردشگران تور آتن همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.

ادامه مطلب

مهمانسرای آلارا

11 تیر 1397

شهر آلانیا واقع در کشور ترکیه، یکی از شهر های تاریخی و بسیار زیبا در این کشور می باشد. جاذبه های دیدنی بسیار زیادی در این شهر وجود دارد. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح، تور آلانیا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشگیری داشته است. یکی از جاذبه های دیدنی شهر آلانیا مهمانسرای آلارا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با مهمانسرای آلارا آلانیا در اختیار شما قرار دهیم.

ادامه مطلب

موزه لوور ابوظبی

10 تیر 1397

کشور امارات متحده همواره به دنبال ایجاد جاذبه های گردشگری جذاب و متفاوت است تا بتواند سیل بیشتری از گردشگران جهانی را به خود جذب کند. موزه لوور ابوظبی از جمله جاذبه هایی است که مسئولین اماراتی سال ها به دنبال توافقات لازم برای ساخت آن بودند تا این که سرانجام در سال 2017 مراحل ساخت آن به پایان رسید. موزه لوور ابوظبی در جزیره سعدیات در زمینی به مساحت 24000 متر مربع بنا شده است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است