امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به همه چیز درباره فرانسه

در این بخش می خواهیم همه چیز درباره فرانسه که برای یک گردشگر مفید به نظر می اید را توضیح دهیم. فرانسه کشوری بسیار زیبا که در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است که جزو بزرگ ترین کشورهای واقع شده در غرب اروپا می باشد. ودر همسایگی کشورهای مهمی همچون المان، سوئیس، ایتالیا، بلژیک و ... قرار گرفته است. این کشور دارای متنوع ترین وضعیت اب و هوایی می باشد چون هم در نزدیکی دشت ها، کوهستان، سواحل مدیترانه ای و رشته کوه های مرتفع قرار دارد. ملیت و مذهب اکثر مردم فرانسه کاتولیک می باشد.

 یعنی حدود 88 درصد کل جمعیت و بقیه ان حدود 13 درصد مسلمان و پروتستان را تشکیل می دهد. البته حدودا 1 درصد هم قوم یهود در این کشور زندگی می کنند که کلیه ی ادیان و مذهب به عقاید یک دیگر احترام می گذارند.همه چیز درباره فرانسه و اب و هوا و جو هوایی ان به طور کلی معتدل است و می توانید 4 فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان را تجربه کنید. در قسمت جنوبی فرانسه اب و هوای معتدل مدیترانه ای ، در قسمت غرب و شمال غربی اب و هوای سرد و با بارش برف و باران ، در قسمت شمال شرقی اب و هوای کوهستانی با وزش باد ودر قسمت جنوب قربی ان اب و هوای گرم و مرطوبی حاکم است. کشور فرانسه با داشتن بیش از 80 نوع منطقه و جاذبه گردشگری توانسته سالیانه چند هزار گردشگر را به خود جذب کرده که به چرخه ی صنعتی این کشور کمک چشمگیری می شود البته لازم به ذکر است که فرانسه با دارا بودن صنایع فلزی، ماشین الات، هواپیما سازی، کشاورزی( گندم، جو، سیب زمینی، چغندرو ...)، دامپروری ( پرورش گوسفند، خوک، گاو و ...) کشور ثروتمندی است. موزه لوور فرانسه، شانزلیزه، کاخ لوکزامبورگ، میدان مارشال دوگل، ارامگاه صادق هدایت و ... از جاذبه های منحصر به فرد این کشور است. 

هر کشور بزرگی برای این که خود را به جهان معرفی کند از نماد و سنبلی برای این کار استفاده می کند که اولین نماد هر کشوری پرچم ان است. پرچم کشور فرانسه دارای سه رنگ ابی، سفید و قرمز به صورت عمودی به سه قسمت مساوی تقسیم شده است. رنگ ابی و قرمز نمایان گر پایتخت ان یعنی فرانسه می باشد و رنگ سفید نشان دهنده ی قدرت و سلطنت می باشد. کشور فرانسه با شعار ازادی، برابری، برادری که بر روی واحد پولی فرانسه درج شد در سال 1957 به طور رسمی در قانون اساسی درج شد. تقریبا همه چیز درباره فرانسه که مفید بوده باشد را گفته ایم و در اخر فرانسه یکی از منظم ترین شهرهای اروپا میتوان نام برد. 

نظرات ثبت شده
13 👍 4 👎
11 بهمن 1396

10 👍 2 👎
27 تیر 1397

درج نظر
  • تور های مشابه
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است