امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان رزرو هتل

آتن پایتخت یونان یکی از دیدنی ترین شهر های اروپایی به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی را به خصوص در فصل بهار و پاییز این مقصد را به عنوان گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم گردشگران تور یونان را با بهترین زمان رزرو هتل آشنا سازیم تا سفر خوب و عالی را در پیش داشته باشید.

قابل توجه گردشگران ، قیمت هتل ها در تمامی مدت سال تغییرات خاصی ندارد، فصل های کم گردشگر از ماه های اکتبر و تا اواسط مارس به طول می انجامد اما با این حال در این ماه ها هم سخت می توانید هتل های ارزان تری را پیدا کنید.همچنین فصل های پر گردشگر از ماه های مارس تا سپتامبر شروع می شود گرچه در فصل تابستان تحمل دمای آتن غیر قابل تحمل است اما به دلیل وجود گردشگران داخلی قیمت هتل ها کمی بالا تر می ورد.
به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم ، قیمت هتل ها در آتن از آنچه که انتظارش را دارید بالاتر می باشید پس برای بهترین زمان رزرو هتل به صورت آنلاین اقدام نمایید به دلیل این که می توانید از این طریق اتاق های بیش تری را مشاهده کرده و رزرو کنید چرا که در اول ورودتان پیدا کردن هتل با قیمت خوب کمی نا امید کننده و اتلاف وقت را به همراه دارد.قیمت هتل ها در یونان از 12 یورو شروع و به 270 یورو نیز می رسد.
گردشگرانی که با کمبود بودجه رو به رو هستند می توانند هاستل های این شهر را برای اقامت انتخاب کنند ، هزینه ی اقامت در اتاق مشترک به ازای هر شب اقامت 12 یورو و اتاق های خصوصی 30 یورو هزینه دارد به همین دلیل به میزان چشمگیری می توانید از هزینه ی سفر خود نیز بکاهید.

نظرات ثبت شده
7 👍 1 👎
9 آبان 1396

13 👍 3 👎
9 آبان 1396

درج نظر
  • تور های مشابه
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است