دبی مال

تاریخ ارسال :

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دبی مال

دبی مال در  نوامبر سال 2008 افتتاح شده و به عنوان پربازدید ترین مرکز خرید جهان شناخته شده است، به طوری که حداقل محاسبه شده است که در سال 2011، 53 میلیون نفر از این مرکز دیدن کرده و از امکانات کم ‌نظیر آن استفاده کرده اند. با این تحقیقات به عمل آمده این مرکز خریدهر هفته شاهد 740,000 گردشگر تور دبی است. این مرکز خرید موفق شده در مقایسه با بهترین شهرهای دنیا همچون نیویورک و لس آنجلس، بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب کند.


این مجموعه در نزدیکی مرتفع ترین برج دبی یعنی برج خلیفه، در زمینی  با مساحت 360 مکتر مربع احداث شده است. دبی مال دارای هتلی با ظرفیت200 اتاق لوکس، 1000 فروشگاه،  22 سینما، 120 رستوران، آکواریوم، پیست اسکیت سواری، فضای پارکینگ با ظرفیت 13000 ماشین و بی‌ شمار دیدنی و امکانات ویژه جالب توجه دیگران است. لازم به ذکر است که این مرکز خرید برنده‌ی جوایز متعددی در زمینه های طراحی داخلی و خارجی همچنین توسعه فروشگاه ها در طی این سال ها بوده است. دبی مال درنوامبر سال 2008 افتتاح شده، همچنین عنوان پربازدیدترین مرکز خرید جهان را نیز از آن خود کرده است، به طوری که محاسبه شده است حدودا در سال 2011، 53 میلیون نفر از این مرکز بازدید کرده و از امکانات کم ‌نظیر آن استفاده کرده اند.


 با این حساب این مجموعه هر هفته میزبان 700,000 گردشگر تور دبی است. دبی مال موفق شده در مقایسه با شهرهایی معروفی چون : نیویورک و لس آنجلس، مسافرین بیشتری را جذب خود کند. با توجه به پیشرفت این مرکز خرید در این مدت زمان کوتاه شنیده شده که شرکت اپل قصد دارد تا یک نمایندگی معتبر و اصلی در دبی مال داشته باشد. همچنین وجود یک آکواریوم عظیم در قسمت غربی این مجموعه جذابیت آن را چندین برابر کرده است. پیشنهاد می کنم در سفر به دبی یک یا دو روز کامل برای گشت و گزار در دبی مال وقت بگذارید تا هم خریدی مناسب داشته باشید و هم از جاذبه های جذاب این مجموعه دیدن فرمایید. 

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است