مراکز خرید

جستجو در مراکز خرید بر اساس شهر

مرکز خرید اگورا

25 تیر 1397

اگر در شهر ازمیر به دنبال مرکز خریدی معقول برای خرید و تهیه سوغاتی هستید، مرکز خرید اگورا می تواند یکی از بهترین توصیه ها باشد. مرکز خرید اگورا جزء مقاصد خرید ارزان و مناسب شهر ازمیر است که دارای تنوعی از انواع کالا ها و سوغاتی های مختلف می باشد.

ادامه مطلب

لاوینا مال

24 تیر 1397

لاوینا مال، یکی از مراکز خرید بزرگ و محبوب شهر کی یف است بطوریکه گردشگران تور کی یف می توانند در لاوینا مال، تجربه خرید متفاوتی را داشته باشند.

ادامه مطلب

آی اف سی مال

23 تیر 1397

آی اف سی مال یکی از بهترین، بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در چین است بطوریکه گردشگرانی که به شهر شانگهای سفر می کنند می توانند در آی اف سی مال هر نوع کالایی که بخواهند را پیدا کرده و تهیه کنند.

ادامه مطلب

اودایبا ونوس فورت

16 تیر 1397

شهر توکیو یکی از مدرن ترین شهر های دنیا محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی به ‏این شهر سفر می کنند. خوب است بدانید شهر توکیو چندین مرکز خرید لوکس را در خود جای ‏داده است

ادامه مطلب

مرکز خرید کاپارول سنتر

15 تیر 1397

اگر اهل خرید هستید و به باتومی سفر کردید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید کاپارول سنتر (Capalor Center) است. مرکز خرید کاپارول سنتر (Capalor Center) یکی از بهترین مراکز خرید شهر باتومی به حساب می آید که در مرکز شهر قرار دارد و دارای طراحی مدرنی است. این مکان، مکانی مناسب برای خرید، تفریح و استراحت است.

ادامه مطلب

مرکز خرید گرند بری

9 تیر 1397

شهر توکیو واقع در کشور ژاپن، یکی از شهر های توریستی و پاتخت این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این شهر، تور توکیو را در برنامه سفر خود قرار دهند. درون این شهر بزرگ، مراکز خرید بسیاری ساخته شده است. یکی از مراکز خرید معروف در توکیو مرکز خرید گرند بری می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید گرند بری بپردازیم.

ادامه مطلب

مرکز خرید دلتا سیتی

5 تیر 1397

اگر اهل خرید هستید و به بلگراد سفر کردید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید دلتا سیتی (Delta City Shopping Center) است. مرکز خرید دلتا سیتی (Delta City Shopping Center) یکی از بهترین مراکز خرید شهر بلگراد به حساب می آید که در مرکز شهر قرار دارد و دارای طراحی مدرنی است.

ادامه مطلب

مرکز خرید اوزدیلک

2 تیر 1397

شهر آنتالیا همواره جزء شهرهای پرتوریست بوده که مراکز خرید زیادی را در دل خود جای داده است. یکی از این مراکز، مرکز خرید اوزدیلک می باشد که بسیار بزرگ بوده و امکانات خوبی دارد.

ادامه مطلب

بازار وکیل

23 خرداد 1397

شهر شیراز که یکی از شهر های تاریخی و توریستی کشور عزیزمان ایران است، دارای بنا های تاریخی و کهنی است که همواره مورد توجه گردشگران داخلی و همچنین خارجی قرار گرفته اند. اغلب گردشگران در سفر به هر مقصد گردشگری به خرید در آن نیز می پردازند. شهر شیراز نیز دارای مراکز خرید و بازار های بسیاری است که یکی از معروف ترین آن ها، بازار وکیل می باشد. با ما همراه باشید تا با بازار وکیل شیراز آشنا شوید.

ادامه مطلب

مرکز خرید لاله پارک تبریز

22 خرداد 1397

اگر اهل خرید هستید و به تبریز سفر کردید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید لاله پارک تبریز است. مرکز خرید لاله پارک تبریز یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر تبریز می باشد که در مرکز شهر و در حوزه شهرداری تبریز قرار دارد و دارای طراحی مدرنی است.

ادامه مطلب
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است